Cadılar Bayramı Eğlencesi İçin Superzoom Efekti İnstagram ’da

/ 31 Ekim 2017 / 1.261 / yorumsuz
Cadılar Bayramı Eğlencesi İçin Superzoom Efekti İnstagram ’da

Cadılar Bayramı Eğlencesi İçin Superzoom Efekti İnstagram ’da

İnstagram cadılar bayramı kutlamalarına tüm hızı ile devam ederken bunun için sunduğu Süperzoom efekti sayesinde cadılar bayramı temalı çıkartmaları ve yüz filtreleri oluşturmanıza olanak sağlıyor. Superzoom efekti sayesinde hem yüzünüze yakınlaştırma yapabiliyor hem de merak uyandırıcı müzikler ekleyerek video oluşturmanıza izin veriliyor.

İnstagram Hikâye Bölümüne Girin

Bu eğlenceli özellikten yararlanmak isteyen kişiler İnstagram hesaplarına giriş yaptıktan sonra hikayeler bölümüne girip sunulan yeni efekti kullanabilirsiniz. Yeni özelliğin en büyük özelliklerinden biri de hem arka kamera hem de ön kamerada çekilen resimler için kullanılabiliyor olması.

İster Zombi, İster Vampir Olun

Cadılar bayramı için özel bir etkinlik başlatan İnstagram kullanıcılarının hayal güçlerini kullanarak birbirinden komik hikâyeler yaratmalarına olanak sağlıyor. Birbirinden komik yüz ifadeleri arasından seçimde bulunan kişiler son bir dokunuş yapmak isterlerse bunun için yine cadılar bayramına özel olarak tasarlanan çıkartmaları da resim ya da videolarına ekleyebiliyorlar.

Sunulan bu özellikler hem İOS hem de Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarda kullanılabiliyor ancak bu özellikleri kullanabilmek için en az 20,0 sürümüne sahip olmak gerekiyor. Oluşturulan videolar ve fotoğraflar şimdiden yoğun ilgi görmeye başlarken ülkemizde de çok sayıda kişi komik resimler ve videolar oluşturmak için sunulan bu hizmetten yararlanıyor. Yapılan videolarda kullanılan efektler ve videolara eklenen etkileyici müzikler yüzlerde gülümsemeler oluşmasına neden oluyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.