Call of Duty Modern Warfare 4 için ilk ışık yandı!

/ 1 Mart 2019 / 150 / yorumsuz
Call of Duty Modern Warfare 4 için ilk ışık yandı!

Call Of Duty Black Ops’dan sonra gelmesi beklenen yeni Call of Duty oyunu şimdiden heyecanlanmaya yetiyor. Yeni oyun hakkında bomba iddialar gündeme geliyor. Kısa süre önce Reddit’te yer alan bir paylaşım ile Call of Duty’nin gelecek oyunu Modern Warfare 4 oluyor. İşte oyun hakkında detaylar…

Call of Duty Modern Warfare 4 bu yıl tanıtılacak.

Milyonların severek oynadığı ve merakla beklediği Call of Duty‘nin bir sonraki oyunu Modern Warfare 4 olacak. Önümüzdeki yaz düzenlenmesi beklenen E3 2019’de resmi bir şekilde duyurulacağı söyleniyor. Sizlerinde bildiği gibi geçtiğimiz aylarda gündeme birçok iddia atılmış ve bu oyunla beraber Ghost 2’ninde raflarda yerini alacağı öğrenilmişti. Bu olaylardan sonra Ashton Williams Twitter hesabı üzerinden konu hakkında bir açıklama yaparak bu iddianın doğru olmadığını dile getirdi.

Bu gelişmeden sonra Infinity Ward’ın Ghost 2‘yi geliştirmediği de öğrenilmişti. Bu sefer Reddit üzerinden paylaşılan haberlere göre Infinity Ward’ın uzun bir zamandır beklenen Modern Warfare 4 üzerinden gelişmelerin yaşandığı belirtildi. Ayrıca Sony’nin bu ay içerisinde PS Plus üyelerine Modern Warfare 1’in remastered sürümünü özel bir şekilde ücretsiz olarak sunacağına yönelik iddialar artıyor. Bunların dışında ise CoD Modern Warfare 2’nin ilk oyında olduğu gibi yeniden gelişim göstereceği de iddia edildi.

Siz bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? E3 2019 etkinliği sırasında Call of Duty Modern Warfare 4 tanıtılacak mı?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular