Çevrimiçi görünmeden WhatsApp mesajına nasıl cevap verilir

/ 19 Nisan 2018 / 1.480 / yorumsuz
Çevrimiçi görünmeden WhatsApp mesajına nasıl cevap verilir

Çevrimiçi görünmeden WhatsApp mesajına nasıl cevap verilir

Ayrıntıya girmeyeceğiz, fakat bazılarınızın çevrimiçi görünmeden bir WhatsApp mesajına cevap vermeniz gerekebilir. Bu yazıda, whatsapp mesajlarına çevrim çin olmadan nasıl cevap verebileceğiniz ile ilgili bazı ayrıntılardan bahsedeceğiz.

Kişilerinizin sizi çevrimiçi görmesini engellemek ve yaşam belirtilerinizi sormak için WhatsApp mesajını hiç göz ardı ettiniz mi? Mesajlarına cevabınızı bekleyen bir kişi birkaç saat önce gönderildi, ancak uzun bir konuşma yapmak istemediğiniz için yanıt vermeyi düşünmüyor musunuz? Bu tür bir durumdan kaçınmak için bir yol var (ya da iki tane var), bu yüzden arkadaşların (ya da eskilerin) sizi rahatsız etmesini önlemek için çevrimiçi görünmeden bir mesaja cevap vermenize izin verecek iki yol var.

Bir bildirimden (veya akıllı saatinizden) yanıt verin

Nougat (veya Oreo, emin değilim) çalıştıran bir cihaz varsa, doğrudan bildirimden mesaja cevap vermek için en kolay yoldur. Açılır menüyü açın ve uygulamayı açmadan iletiyi yanıtlayın, bunun yerine bildirimdeki Yanıtla düğmesine tıklayarak .

Bir Android Wear akıllı saatiniz varsa, WhatsApp mesajlarına doğrudan saatinizden yanıt verebilir ve çevrimiçi görünmekten emin olabilirsiniz. Bu, sadece tüm sohbete bakarak Cevapla’ya tıklamaksızın iletiyi yanıtlarsanız bile durum böyle.

Çevrimdışı cevapla

  • Akıllı telefonunuzdaki Wi-Fi ve mobil ağ bağlantısını devre dışı bırakın.
  • WhatsApp uygulamasını ve ilgilendiğiniz sohbeti açın.
  • Mesajı yaz.
  • WhatsApp’ı kapatın.
  • Wi-Fi’yi veya mobil ağ bağlantısını yeniden etkinleştirin.
  • WhatsApp çevrimiçi görünmeden iletiyi gönderir.

Bonus: Gizli modda WhatsApp iletisi nasıl görünmez?

Unseen, çevrimiçi görünmeden WhatsApp, Telegram, Viber ve Facebook Messenger mesajlarını görmenizi sağlayan bir uygulamadır. Bu hile, çevrimdışı mesajlara cevap vermenize izin vermez, ancak yalnızca başkalarının haberi olmadan alınan mesajları okur. Daha sonra cevap vermeden önce zamanınızı alabilirsiniz.

Mesajlaşma uygulamalarınızdan her bildirim aldığınızda, farklı renkler ile özelleştirebileceğiniz bir Uyarı uyarısı alırsınız. WhatsApp sekmesine tıklayarak, iletiyi okuyabilirsiniz ve kişi yalnızca WhatsApp’ta Yanıtla’yı tıkladığınızda iletiyi okuduğunuzu bilecektir. Daha sonra WhatsApp uygulamasına yönlendirileceksiniz ve tekrar görüneceksiniz. Yan not: Uygulama her zaman gruplar ile düzgün çalışmıyor.

Unseen – No Last Seen ( Görünmeyen – Son Görülen Yok )


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.