Chrome Videodan Ses Gelmeme Sorunu

/ 25 Eylül 2018 / 3.218 / yorumsuz
Chrome Videodan Ses Gelmeme Sorunu

Chrome Videodan Ses Gelmeme Sorunu

Dünyanın en çok tercih edilen internet tarayıcısı Google Chrome, pek çok kişi tarafından beğeniyle kullanılıyor. Başarısını popülerliği ile gözler önüne seren tarayıcı, ne yazık ki bazı durumlarda sorunlar ile gündeme gelebiliyor. Özellikle kullanıcıların yaşamakta oldukları Chrome videodan ses gelmeme sorunu, bilgisayar kullanımı esnasında sıkıntılı bir süreç yaşamaya neden oluyor.

Chrome Videodan Ses Gelmeme Sorunu Nasıl Çözülür?

Özellikle internet üzerinden video izlerken oluşan problem, ne yazık ki platform fark etmeksizin ortaya çıkabiliyor. Yani kimi zaman dizi izlerken yaşayabileceğiniz sorunu bazı anlarda sadece YouTube ziyaretiniz esnasında da yaşayabilirsiniz. Peki, Chrome videodan ses gelmeme sorunu nasıl çözülür?

  • Chrome geçmişini temizlemeyi deneyin
  • Cihazınızı kapatın ve açın
  • Bilgisayarınızı veya telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz
  • Chrome tarayıcısını sıfırlayabilir veya silip tekrar yükleyebilirsiniz
  • Ekran kartı sürücüsünün yüklü olduğundan emin olun
  • Sürücülerde problem olup olmadığını araştırın
  • Farklı bir tarayıcı ile video açmayı deneyin

Google Chrome Ses Gelmeme Sorunu

Bahsi geçen yolları denemeniz halinde sorun hala çözülmüyor ise bilgisayarınızın sürücülerinde veya kendisinde sorun olabilir. Aynı şekilde farklı bir tarayıcıdan video açıp izlemeye kalktığınızda hala daha sorun devam ediyorsa, problem yüksek ihtimalle Chrome’da değildir. Bilgisayarınızda ya da akıllı cihazınızda teknik veya yazılım kaynaklı bir problem olabilir. Bunun için teknik destek almayı düşünebilirsiniz. Ayrıca sürücülerin eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmanız gerektiğini de unutmayın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler