Clash of Clans Oyununda Çalınan Hesap Nasıl Geri Alınır?

/ 8 Ekim 2019 / 944 / yorumsuz
Clash of Clans Oyununda Çalınan Hesap Nasıl Geri Alınır?

Clash of Clans oyunu bir çok kişi tarafından oynanan popüler oyunlar arasındadır. Peki Clash of Clans hesabı başkasının eline geçtiyse ne yapabiliriz bundan bahsedeceğim.

 

CLASH OF CLANS  ÇALINAN HESABİ NASIL KURTARABİLİRİZ?

Oyunu çalanlar otomatikman Gmail hesabını çalmış demektir. Bu  yüzden  http://accounts.google.com/signin/recovery adresine giderek Gmail adresinizi geri alabilirsiniz.

 

CLASH OF CLANS KÖYÜNÜ KAYBETTİĞİNİZ DE NASIL GERİ ALABİLİRSİNİZ?

Yeni bir hesapla  Clash of Clans oyunu açınız. Oyunda bulunan çark işaretine basın ve  “yardım ve destek” butonu açınız.

Kayıp Köy yazan kısmı açın, Google Play hesabımı ve şifremi hatırlamıyorum seçeneğine basın Clash of Clans çalındı adımında ilk yaptığımız yöntem önerilecek. Karşınıza bir pencere açılacak bu kısımda Clash of Clans yöneticilerine mümkün olduğunca çok bilgi ve doğru bilgi vererek oyunu geri alabilirsiniz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular