Command and Conquer Rivals Çıkış Tarihi

/ 5 Kasım 2018 / 437 / yorumsuz
Command and Conquer Rivals Çıkış Tarihi

Command and Conquer Rivals Çıkış Tarihi

 

Geçtiğimiz E3 fuarında resmi olarak duyurulan ve farklı detayları ile gözler önüne serilen Command and Conquer Rivals, ardından sessizliğe gömülmüştü. Oyunun duyurusunu gerçekleştiren Electronic Arts, ne yazık ki çıkış tarihi konusunda şimdiye dek net bir açıklama yapmadı. Nitekim bu durum şimdilerde değişti. Zira EA, oyunun ne zaman oynanabilir olacağını duyurdu.

Mobil Platformlar İçin Geliştiriliyor

 

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar adına geliştirilmekte olan Command and Conquer Rivals, yapılan açıklamaya göre 4 Aralık 2018 tarihinde resmi olarak yayınlanmış olacak. Yani yapımın oynanabilir olmasına 1 ay kaldı diyebiliriz. Bu durum, özellikle mobil oyunlar ile yakından ilgilenen kişileri heyecanlandırmayı başarıyor.

Çoklu oyuncu sistemi üzerine inşa edilerek hazırlanan yapım, rekabetçi gerçek zamanlı bir oyun olarak anılıyor. Doğrudan strateji ögeleriyle harmanlanarak çok daha eğlenceli hale getirilen Command and Conquer Rivals, mobil platformlarda gelişmiş bir deneyim oluşturmayı hedefliyor. Buna uygun bir kontrol mekanizması ve animasyon yapısı hazırlayan geliştirici ekip, her bir noktayı titizlikle tasarlıyor.

Oyun Nasıl İlerleyecek

 

Command and Conquer Rivals çıkış tarihi önemli olduğu gibi oyunda karşımıza çıkacak olan işleyiş de elbette önem teşkil ediyor. Yapılan açıklamalara göre oyuna girmeden önce bir komutan seçeceğiz. Komutanların kendisine has özellikleri olacak. Düşman üssünü yok etmek, üssü işgal etmek ve ordu kurmak gibi faktörler de oyunda bulunacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.