Crackdown 3 çıktı, İşte tüm detaylar!

/ 17 Şubat 2019 / 1.025 / yorumsuz
Crackdown 3 çıktı, İşte tüm detaylar!

Crackdown 3 kısa süre önce çıktı. Tek oyunculu ve multiplayer olarak oynanılabilen oyun Xbox One ve PC platformu için yayınlandı. Uzun zamandır heyecanla beklenen birçok karmaşaya neden olan oyun, sizlerden suçları engellemenizi istiyor. Suç dünyası içerisinde ciddi adımlar atarak oyun içerisinde çok fazla zevk almanız mümkün.

Kısa bir süre önce oyun severler ile buluşan Crackdown 3 şimdiden çok fazla ilgi çekmeyi başardı. Genel manada ajan olarak görevleri yerine getirdiğiniz karmaşık bir dünyada sizlerin suçlular ile ciddi sıkıntılar yaşamanız gerekiyor. İkonik bir şekilde araçlar kullanacağınız bu oyunda, kişiler şehrin sokaklarını gezebilecek ve amaçsız suç örgütlerini durdurmak adına özel yeteneklerini sergileyebilecekler.

CrackDown 3 Trailer Videosu

Oyunseverler istedikleri taktirde, iş beraberliği sağlayarak, multiplayer şekilde suçluları yakalayabilecek. Yeni ve son nesil silahlar ile gelen “Wrecking Zone” adında multi oyunculu mod ile rakiplerinizle de savaşabilirsiniz. Sizlere bir not vereyim. Çevrimiçi oynamak isterseniz eğer, Xbox Live Gold aboneliğinizin olması gerekiyor. Oyuncular oyun içerisinde ilerledikçe, ajanların seviyesini yükseltebilecek ve daha güçlü bir hale bürümüş olacaksınız.

Suçlulara karşı çok zor mücadele etmeniz gerekiyor. Bu yapım ciddi anlamda kısa sürede çok fazla beğeni almayı başardı. Sizlerde görevleri başarıp suç dünyasını yenmeniz gerekiyor. Suçlulara karşı verilen mücadelede adınızı yükseltmeniz için, tüm görevleri doğru bir şekilde yerine getirmeniz gerekiyor.

Peki sizler oyunu beğendiniz mi?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz