CV Hazırlarken Kullanılabilecek 5 Site Önerisi

/ 26 Nisan 2018 / 623 / yorumsuz
CV Hazırlarken Kullanılabilecek 5 Site Önerisi

CV Hazırlarken Kullanılabilecek 5 Site Önerisi

İş başvurusunda bulunurken yapılan başvurunun olumlu sonuçlanması büyük oranda gönderilen özgeçmiş yani CV’ye bağlıdır. Hazırlanan CV ne kadar başarılı olursa kişinin işe alınma şansı da o kadar yükselecektir. Daha önce CV hazırlamadığı için deneyimsiz olan ya da bu konuda kendisini yetersiz gören kişiler için yol gösterici çok sayıda site bulunmaktadır. İşte, CV hazırlarken kullanabileceğiniz site önerisi;

  1. CV.Me

İyi bir özgeçmiş hazırlamak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri sitelerin başında yer alan CV.Me siteye daha ilk giriş yaptığınız anda farkını size hissettirmeye başlayacak bir kaliteye sahip. Sitede özgeçmiş oluştururken kullanabileceğiniz çok sayıda özellik bulunurken tek yapmanız gereken sizden istenen bilgileri uygun boşluklara doldurmak.

  1. Torre Bio

Oluşturulan öz geçmişlerin bilgisayarlar kadar mobil cihazlar üzerinden de incelenmesine olanak sağlayan site son derece modern bir özgeçmiş hazırlamanızı garanti ediyor.

  1. Resume Beacon

Özgeçmiş hazırlama siteleri arasında öne çıkmayı başaran sitede ilk adım olarak CV stili seçiminde bulunuyor ardından da sizden istenen bilgileri sırası ile dolduruyorsunuz. İşte bu kadar, etkileyici bir özgeçmişe son derece kolay bir şekilde ulaşmış oluyorsunuz.

  1. LaTeX Resume

Özgeçmişlerini farklı formatlarda hazırlamak isteyen kişilere hitap eden sitede aynı zamanda son derece geniş bir şablon seçeneği bulunuyor. Aynı zamanda her bölümü doldururken o alana yazmanız gerekenler hakkında da rehberlik desteği veriliyor.

  1. Resume Worded

Başarılı bir özgeçmiş oluşturmak isteyen kişilere hitap eden site aranılan iş türüne ve kişinin kendi kişisel becerilerine göre adeta bir yıldız gibi parlamasını sağlıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.