CV oluşturmak için en iyi siteler

/ 11 Ocak 2019 / 1.019 / yorumsuz
CV oluşturmak için en iyi siteler

 

Özgeçmiş oluşturmak için en iyi siteler

 

Ne kadar nitelikli olursanız olun, bunu göstermek için mükemmel bir özgeçmişe(CV’ye) ihtiyacınız var. Online olarak bir özgeçmiş oluşturmayı da deneyebilirsiniz. İşte en iyilerinden bazıları.

Zety: Çoğu İnsan için En İyi Ücretli Seçenek

 

Zety , özgeçmiş hazırlama hizmetleri sunan bir web sitesidir. Özgeçmişler dışında kapak mektupları da oluşturabilirsiniz. Sunulan şablonların sayısı sınırlıdır, ancak özelleştirilebilir, burada seçim yapılabilecek birçok seçenek vardır. Bir şablon seçtikten sonra, Zety, özgeçmişinizi adım adım oluşturmanıza yardımcı olur.

Özgeçmiş üreticisi oldukça güçlü ve ezici olmadan büyük bir kontrol derecesi sunuyor. Son özgeçmişin nasıl görüneceğini görmek için önizleme bölümünü kullanırken özgeçmişin hemen her bölümünü ayrıntılı olarak özelleştirebilirsiniz. Memnun olduktan sonra, özgeçmişinizi indirebilir veya çevrimiçi olarak kullanılabilir hale getirmek için benzersiz bir URL oluşturabilirsiniz. Özgeçmişinizi barındırmayı seçerseniz, kimlerin görüntülediği ile ilgili analize erişebilirsiniz.

Zety’nin üç fiyat planı var. Başlangıç ​​planı aylık 5,99 ABD dolarıdır. Dört özgeçmiş şablonunun yanı sıra sınırsız özgeçmiş ve PDF veya TXT indirmeleri içerir. Bir ayda 17,99 dolarlık Premium plan ve 18 şablon, bir kapak mektubu oluşturucu ve çevrimiçi özgeçmiş barındırma özellikleri. Ayrıca, Premium planla aynı özelliklere sahip sürekli ödeme olmaksızın 34.99 dolarlık üç aylık bir plana sahipler.

Canva: En İyi Ücretsiz Seçenek

 

Canva herkesin kullanabileceği grafik tasarım aracı olarak bilinir. Ancak, aynı zamanda oldukça iyi bir özgeçmiş yapımcısı bulunuyor. Bazı tasarım deneyiminiz varsa, boş bir sayfa ile başlayabilir veya önceden tanımlanmış bir şablon kullanabilir ve sahte bilgileri sizinkiyle değiştirebilirsiniz. Canva’nın grafik tasarım araçlarının tümü, özgeçmiş için de kullanılabilir. Bu, özgeçmişinize öge, şekil, özel resim veya daha fazlasını ekleyebileceğiniz anlamına gelir. Yeni başlayanlar için değil, kesinlikle yaratıcı ve dikkat çekici bir özgeçmiş oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Canva’nın özgür planı muhtemelen özgeçmiş oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeydir. Fotoğraflar ve diğer varlıklar için 1 GB depolama alanı ve binlerce şablona erişim (bunlara ek olarak diğer şablonlarla birlikte özgeçmiş şablonlarını da içerir) elde edersiniz. Binlerce ücretsiz fotoğraf, daha fazla organizasyonel araç ve ekip işbirliği içeren Canva for Work planı aylık 12.95 dolar fiyatı var. Ama eğer özgeçmiş oluşturma peşinde olduğunuz tek şey ise, buna ihtiyacınız olmayacaktır.

Kickresume: Yeni başlayanlar için iyi

 

Kickresume , insanların işe alınmasını sağlayan özgeçmişleri oluşturmaya yardımcı olduğunu iddia ediyor. Sitelerinde, sektör tarafından yararlı bir şekilde organize edilen çok sayıda özgeçmiş şablonu sunarlar. İlk kez devam ettiren içerik oluşturucular için, listelenen özgeçmişler, aslında işe alınmış kişilerden alınan örnekler oldukları için yararlıdır. Kickresume ayrıca interaktif bir özgeçmiş yapıcıya sahiptir veya özgeçmişinizi bunun yerine LinkedIn‘den içe aktarabilirsiniz.

Ücretsiz plan, üç temel özgeçmiş şablonuna ve bir temel kapak mektubu şablonuna erişmenizi sağlar, bu yüzden siteyi beğenip beğenmediğinizi görmek için bir yoldur. Ayrıca, her biri 30’u aşkın özgeçmiş şablonu, 20 adet kapak mektubu şablonu, sınırsız sayıda özgeçmiş ve kapak mektubu ve gerçek özgeçmiş örnekleri elde eden aylık (15 $) ve yıllık (48 $) bir plana sahipler.

Visual CV: Daha Özelleştirilmiş Özgeçmiş Versiyonları İçin İyi

 

Visual CV , özgeçmişinizi oluşturmanıza yardımcı olacak harika şablonlar sunar ve ardından uyguladığınız her iş için özgeçmişinizi özelleştirmek için araçlar sunar. Özgeçmişler için tasarım şablonları, bahsettiğimiz diğer araçlarla aynıdır ve özgeçmiş yaratıcı ve kullanımı kolaydır. Mevcut özgeçmişinizi içe aktarabilir veya mevcut şablonları kullanarak yeni bir tane oluşturabilirsiniz. Şablonlar büyük ölçüde özelleştirilebilir, bu nedenle özgeçmişinizle benzer başkalarına benzemek zorunda değilsiniz.

Eğer etkili bir özgeçmişin tasarlanması ya da yaratılmasında herhangi bir deneyiminiz yoksa, VisualCV ekibi sizin için ilk özgeçmişinizi biçimlendirecektir (bir Pro planına yükseltiyorsanız). Planlar ayda 12 $ ‘dan başlar (üç aylık faturalandırılır).


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.