Dead Cells Android için Uyarlanıyor!

/ 25 Ekim 2018 / 1.435 / yorumsuz
Dead Cells Android için Uyarlanıyor!

Dead Cells Android için Uyarlanıyor!

 

Son birkaç ayda büyük bir çıkış yapan, adından sürekli söz ettirmeye başlayan oyunlardan birisi de Dead Cells olarak gözlerden kaçmıyor. Dead Cells oyuncularının bugüne kadar neden hala Android marketlerde yer almamasına büyük tepki göstermeye başlamalarından sonra büyük bir çıkış yapan ve adeta oyunun müptelası olan kişilerin istekleri üzerine Dead Cells Android için uyarlanıyor. Bu günlerde oyun meraklıları Dead Cells Android indir adı altında birçok araştırma yapıyor.

Metacritic tarafından 90 puan alan Dead Cells en etkili aksiyon oyunu olarak adından söz ettirmeye başladı. Oyun yayımlandıktan sonra birçok ödüle layık görüldü.

Heyecanlı Bekleyiş

 

Oyunun yapımcısı olan Motion Twin, oyunu mobil cihazlarda da oynanabilmesi için araştırma içerisinde olduğu herkes tarafından biliniyordu. Geçtiğimiz günlerde Dead Cells oyununa ait bir görüntü Android için yeşil ışık yaktığını gösteriyor.

Playdigious oyun platformu tarafından yayımlanan bir görsele göre Dead Cells oyununa ait bir sahne görüntüde Android platformu üzerinden yapılan çalışmalara ait olduğu anlaşılıyor.  Dead Cells Android ne zaman çıkacak sorusu ise bu günlerde büyük bir merakla bekleniyor.

Dead Cells Android Ücretli mi Olacak?

Şuan için sadece PC, PS4, Xbox One ve Switch gibi oyun platformları ile oynanabilen Dead Cells yakında mobil cihazlar üzerinden de oynanabilecek. Ancak ücretsiz mi olacak yoksa oyun içi satın alım mı gerçekleştirilecek bu sorular henüz netlik kazanmış değil.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.