Deliçeri Oyunundan Sonra Imagine Codes Swirl İle Karşınızda!

/ 22 Ocak 2018 / 728 / yorumsuz
Deliçeri Oyunundan Sonra Imagine Codes Swirl İle Karşınızda!

Deliçeri Oyunundan Sonra Imagine Codes Swirl İle Karşınızda!

2017 yılının Mayıs ayında uygulama mağazasında indirmeye sunulan ve kısa sürede rekor indirme rakamına ulaşmayı başaran Deliçeri oyununu yaratan ekip yepyeni bir oyunla yeniden ses getirmeye hazırlanıyor. Imagine Codes ekibi tarafından geliştirilen yeni oyun Swirl ismi ile hem İOS işletim sisteminde hem de Android işletim sisteminde eş zamanlı olarak yerini aldı.

Imagine Codes, Deliçeri, Imagine Codes Swirl, 

Yetiştirilmek Üzere Seçilen Genç Ekip Dikkat Çekiyor

Uygulamayı geliştiren ekibin en önemli özelliği ise yetiştirilmek üzere seçilen gençlerden kurulmuş olması. Arcade oyun türleri kategorisinde yer alan oyunda yörünge etrafından sürekli olarak dönmeye devam eden denge topunu kullanarak yine aynı yörünge etrafına yayılan kırmızı topları ıskalamadan yakalamanız gerekiyor. Tabi bunu başarmak oyunun seviyesinde yükseldikçe daha sabırlı olmanız ve daha dikkatli davranmanız gerekiyor. Oyun şu anda indiren kişilerden tam not almayı başarsa da ilerleyen dönemde yeni özellikler ile geliştirilmesi bekleniyor.

Dikkat Bağımlılık Yapabilir!

Oldukça kolay bir şekilde hemen adapte olabileceğiniz oyun oldukça zevkli olması ve gittikçe zorlaşan kademelere sahip olması nedeniyle oldukça zevkli bulunuyor. Sayıları 500’ü geçen bölüme sahip olan oyunun en önemli özelliği ise can sınırlamasının bulunmaması olarak öne çıkıyor. Yine aynı şekilde herhangi bir zaman sınırlaması da bulunmuyor. Sosyal bölüm üzerinden arkadaşlarınızın oyundaki seviyelerini ve puanlarını görebiliyor yine sizde aynı şekilde kendi puanlarınızı bu alan üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

 

Google Android Imagine Codes Swirl İndir

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular