Devre dışı bırakılan hesaplar ne kadar süre sonra silinir?

/ 29 Temmuz 2019 / 524 / yorumsuz
Devre dışı bırakılan hesaplar ne kadar süre sonra silinir?

Instagram hesabımı silinmeden önce ne kadar süre devre dışı bırakabilirim?

Bu sorunun cevabı Sonsuza dek olabilir.Birçok kullanıcı, çok uzun süre devre dışı bırakıldıysa, Instagram’ın hesapları sileceğini düşünüyor.

IG’de 170 milyondan fazla takipçiye ulaşan ve 25 aydan fazla bir süre boyunca geçici olarak 25’ten fazla hesabı devre dışı bırakan bir Dijital Pazarlama Ajansı işletmek bunun böyle olmadığını doğrulayabilirim.

Devre dışı bırakırsanız Instagram hesabını silmez. Instagram hesaplarını devre dışı bırakmak, hesabınızın silinmesini istediğiniz Instagram’ın bir işareti değildir.

Birçok kişinin hesaplarını Instagram’da silme nedeni, bir süre için onları devre dışı bıraktıktan sonra devre dışı bırakma ile ilgisi yoktur. Bir Instagram hesabının silinmesi yerine, aşağıdaki faktörlerden kaynaklanmaktadır;

Farklı bir IP adresinden devre dışı bırakıldıktan sonra hesabınıza tekrar giriş yapıyorsunuz (Farklı Ülke, Farklı Konum, Ana Sayfa wifi yerine Veri kullanarak).
Farklı bir IP adresi olan her şey otomatik olarak Instagram’ın Güvenlik algoritmasını tetikler. Bu bir kez tetiklendiğinde Instagram, kişisel bilgilerinizin davetsiz misafirlere sızdırılmasını engellemeye çalışacaktır. Bunu yapmanın tek yolu hesabı silmek.

Instagram hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınızda yanlış şifreyi birden çok kez girerseniz, bu, bir davetsiz misafirin aynı güvenlik mekanizmasını tetikleyen hesabınıza erişmeye çalıştığının başka bir işaretidir.

Hesabınızı devre dışı bırakmaktan korkmayın. Tekrar giriş yaparken dikkatli olun; güvenli bir şekilde tekrar erişim kazanmak için çemberin içinden atlamakla ilgili .

Umarım sorunuzu tam olarak cevaplayabilmişizdir! İyi şanslar ve Instagram hesabınızı yeniden etkinleştirirken yukarıda belirtilen hataları yapmaktan kaçının.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.