Dijital Fotoğraf Kolajı Oluşturmak İçin En İyi Ücretsiz Uygulamalar

/ 7 Şubat 2019 / 492 / yorumsuz
Dijital Fotoğraf Kolajı Oluşturmak İçin En İyi Ücretsiz Uygulamalar

 

Fotoğraf Kolajı Oluşturmak İçin En İyi Ücretsiz Uygulamalar

Dijital fotoğraf kolajları, en sevdiğiniz fotoğraflardan birkaçını göstermenin harika bir yoludur. Elbette, fotoğraf düzenleme yazılımını kullanarak kendinizinkini kendiniz de oluşturabilirsiniz, ancak önceden tasarlanmış bir şablona sığacak şekilde fotoğrafları otomatik olarak yeniden boyutlandıran özel uygulamalar bu durumu daha kolay hale getirir. İşte favori ücretsiz seçeneklerden bazıları.

Google Photos

Çok sayıda kişinin zaten kullandığı bir uygulama olduğundan Google Foto(Photos) ile başlayacağız. Fotoğraflarınız servise yüklendiyse ve zaten varsa, o zaman kolaj oluşturmak için kullanmak hiç akıllıca olmaz.

Kolaj oluşturmak için Google Foto’daki Asistan’ı kullanacaksınız. Kullanımı kolaydır ancak diğer uygulamalarda olduğu kadar çok zil ve ıslık yoktur. Kolajınızın bir parçası olmak için en az iki ve en çok dokuz fotoğraf seçebilirsiniz. Fotoğraflarınız zaten oradaysa, bunları başka bir servise yüklemek veya başka bir uygulamayı indirmek çok iyidir. Ayrıca emrinizde birçok fotoğraf düzenleme aracı var.

Google Foto Android , iPhone ve web’de kullanılabilir.

Pic Collage

Pic Collage , kolajınızı özelleştirmek için yüzlerce şablon ve düzen, arka planlar, binlerce çıkartma ve çizim sunar. Sezgisel kullanıcı arayüzü ile birkaç dakika içinde basit ama etkili bir kolaj oluşturabilirsiniz. Herhangi bir şablondan hoşlanmıyorsanız, serbest form seçeneğini kullanabilir ve kolajınız için sunduğunuz fotoğraflar kadar benzersiz bir düzen oluşturabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, kolajı Facebook, Twitter veya Instagram’da arkadaşlarınızla ve ailenizle anında paylaşabilirsiniz.

Pic Collage‘nın bir dezavantajı, ücretsiz sürümün kolajlarınıza hafif bir filigran yerleştirmesidir. Filigranı kaldırmak ve ayrıca reklamları uygulamanın kendisinden kaldırmak için uygulama içi satın alma şeklinde 1,99 ABD Doları ödemeniz gerekir.

Pic Collage, Windows , iOS ve Android için kullanılabilir.

Fotor

Fotor kolaj makinesi , klasik ve sanatsal çerçevelerden korkak çerçevelere kadar değişen, yüzlerce ücretsiz şablon sunan, web tabanlı bir uygulamadır. Daha fazla şablonla “Premium” üyeliğe sahip olsa da, ücretsiz sürümde sundukları kapsamlı şablonlar nedeniyle eksik olduğunuzu hissetmeyeceksiniz. İşiniz bittiğinde, kolajınızı bilgisayarınıza kaydedebilir veya web sitesinden anında sosyal medya hesabınızla paylaşabilirsiniz.

FotoJet

FotoJet , sadece birkaç tıklamayla güzel ve karmaşık görünümlü kolajlar oluşturmanıza izin veren ücretsiz bir online araçtır. Yüzlerce ücretsiz, profesyonel görünümlü şablon sunar. Fotor gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda şablonla bir Premium üyeliği var, ancak FotoJet ile kolaj oluşturmanın keyfini çıkarmak için kesinlikle abone olmanız gerekmez.

Ücretsiz sürümde, standart ızgara, sanatsal çerçeveler ve 3B kolajlar dahil, sayısız düzenleme seçeneği bulunur. Bu, muhtemelen online kolajlar oluştururken en iyi ücretsiz seçeneklerden biridir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular