Dragon Ball Legends mobil oyun duyurdu

/ 23 Mart 2018 / 977 / yorumsuz
Dragon Ball Legends mobil oyun duyurdu

Dragon Ball Legends mobil oyun duyurdu

Ustanın ellerinden yeni bir Dragon Ball oyunu mu?

Yeni mobil oyun Dragon Ball Legends, manga efsanesi Akira Toriyama’nın kendisi tarafından tasarlanan yepyeni bir karaktere sahip.

Bandai Namco, Android akıllı telefonlar ve iPhone’da Dragon Ball Legends’ın yayınlandığını duyurdu. Mobil oyun, bir dövüş oyununun ve bir kart oyununun karışımı olacaktır. Fragman bize zaten kült anime serisine sığacak olan Dragon Ball Legends’ın stilinin bir önizlemesini sunuyor.

Duyuru, Dragon Ball hayranlarının zaten heyecanlandığı bir zamanda geliyor. Pazar günü, Dragon Ball Super serisinin son bölümü yayınlanacak ve anime hayranları heyecanla bekliyor.

Android akıllı telefonlar için yeni Dragon Ball oyununun ne zaman kullanılacağı henüz tam olarak bilinmemektedir. Şu an için, taraftarlar, serideki mevcut oyunlarla ve Pazar günü son bölümün beklentisiyle birlikte ayakta kalmak zorundalar.

Dragon Ball Z Dokkan Battle Android İndir

Mobil cihazlar için Dragon Ball Legends’ı dört gözle bekliyor musunuz? Bundan ne bekliyorsunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.