Dünyanın En Küçük Cep Telefonu O Oldu!

/ 29 Aralık 2017 / 832 / yorumsuz
Dünyanın En Küçük Cep Telefonu O Oldu!

Dünyanın En Küçük Cep Telefonu O Oldu!

Akılı telefon modellerinde ekran boyutları her geçen gün daha da büyümeye devam ederken Zanco Tiny T1 modeli ise dünyanın en küçük cep telefonu olarak kayıt altına alındı. Diğer cep telefonu modellerinin sunduğu sesli arama yapma, sesli arama yanıtlama ve mesajlaşma özelliklerini karşılayan cep telefonu aynı zamanda oldukça küçük yapısı ile dikkat çekiyor.

13 Gram Ağırlığında Bir Cep Telefonu Hayal Edin

Oyuncak telefonu andıran yapısına rağmen gerçek bir cep telefonunun size sunacağı tüm özellikleri sunan Zanco Tiny T1 modeli sadece 13 gram ağırlığına sahip. Cihazda OLED ekran teknolojisi kullanılırken 64X32 piksek çözünürlüğe sahip olan ekran kalitesi ise oldukça büyük bir fark yaratıyor. Cep telefonunun boyutu ise 21X46,7 gibi oldukça küçük rakamlarla ifade ediliyor.

Sadece Nano Sim Kart Kullanılabiliyor

Son derece minik bir cep telefonu olarak tasarlandığı için Zanco Tiny T1 cep telefonunda sadece nano sim kart teknolojisi kullanılabiliyor. Yine cihazın şarj edilebilmesi için mutlaka microUSB kullanılması gerekiyor. 180 dakikalık konuşma süresi ve 3 günlük bekleme süresi ile rakiplerine adeta meydan okuyan Zanco Tiny T1 cep telefonu 2018 yılının Mayıs ayı itibari ile satın alan kişilere teslim edilmeye başlanacak. 300 kayıtlık cep telefonu rehberi, 50 SMS kaydetme ve son gelen 50 aramayı hafızada tutma gibi özellikler de sunan cep telefonu oldukça yoğun bir talep toplayacak gibi görünüyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.