Dünyanın Yeni Eğlencesi Yaşlandırma Uygulaması!

/ 24 Eylül 2019 / 646 / yorumsuz
Dünyanın Yeni Eğlencesi Yaşlandırma Uygulaması!

Son dönemlerde ortaya çıkan yaşlandırma programı sayesinde eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz. FaceApp uygulamasını indirerek yaşlandırma filtresini uygulayabilirsiniz. Ünlüler arasında da akım olan bu program sayesinde eğlenceli kareler ortaya çıkıyor. Yaşlandırma programından önce bebek yüz filtresi ve cinsiyet değiştirme filtresi popüler oldu. İsteğe göre bebek yüz filtresi ya da cinsiyet değiştirip fotoğraf çekebiliyorsunuz.

Bu akıma daha sonra yaşlandırma programı eklendi ve ünlüler de dahil birçok kişi, yaşlandırma programı sayesinde farklı bir kişiliğe bürünebiliyor. FaceApp uygulaması çok eski bir uygulamadır ve 2017 yılından beri kullanıma sunulmuştu. Eski olan ve fazla bilinmeyen uygulama popülerleşti ve birçok kişi bu filtreyi kullanmaya başladı. Ünlüler arasında akım olan ve gittikçe yaygınlaşan bu uygulama, keyifli anlar geçirmenizi sağlıyor.

Bu uygulamayı indirerek sadece yaşlandırma programını kullanmıyorsunuz aynı zamanda makyaj, saç ekleme, gençleştirme, sakal ekleme, fotoğraf kesme gibi birçok özelliği de kullanabilirsiniz. FaceApp uygulamasında aynı zamanda ücretli alanda bulunmaktadır. Belirli bir ücret karşılığında bazı özellikleri aktif hale getirip kullanmaya devam edebilirsiniz. Yüz ayrıntılarına göre daha da detaylı yaşlandırma programını uygulayabilirsiniz.

Farklı özellikler sayesinde, farklı filtrelerle, farklı fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz. En çok yaşlandırma programını kullanmak için indirilen bu uygulamaya daha sonra diğer filtreleri de ekleyebilirsiniz. App Store uygulamasından indirmek için bu linke, Play Store uygulamasından indirmek için bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.