EBA ‘’ERROR MESSAGE LOG OUT THEN RELOGN’’ Hatası

/ 5 Eylül 2020 / 4.831 / yorumsuz
EBA ‘’ERROR MESSAGE LOG OUT THEN RELOGN’’ Hatası

EBA girişinde kullanıcıların bir kısmı ‘’INFORM_MESSAGE_ATTENTION ERROR_MESSAGE_LOG_OUT_THEN_RELOGIN’’ hatası ile karşılaşıyor. Hatanın Türkçesi ‘’ bilgi mesajı dikkat. Çıkış yapın daha sonra tekrar giriş yapın’’. Uyarının genel sebepleri sunucu yoğunluğundan kaynaklıdır. Yani aşırı siteye şifre ile giriş denemeleri sırasında karşılaşılıyor. Bundan dolayı bazen önerdiğimiz yöntem iş görmeyebiliyor.

EBA TV Canlı Yayın Girişi Hatası

Yukarıda yazdığımız hatayla karşılaştığınız zaman size ilk önereceğimiz şey Google Chrome tarayıcıyla veya Internet Explorer’da sıfırlama işlemi yapmanızdır.
Alınan uyarı çoğunlukla, yoğunluk sebebi ile giriş yapmaya çalıştığınızda, uzun bir süre aynı sayfada kaldığınızda, açmaya çalıştığında, açamadığında verilen bir uyarıdır. Bu durum T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle sayfaya girdikten sonra karşınıza çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda size aşağıda vereceğimiz yöntemi uygulayınız ancak öncesinde tüm tarayıcı geçmişinizi silip tekrar giriş yapmanız gerekecektir.

EBA Tarayıcı Sıfırlama Yöntemiyle Çözüm

Chrome’da sağ üstteki üç noktadan ayarları açın ve aşağıda yazan adımlarla devam ediniz.
Bu bölümden ‘gelişmiş’i tercih edelim.
Altında ‘sıfırla ve temizle’ye girin.
Ayarları ‘orijinal varsayılan ayarlar’ olarak değiştirin.
‘ayarları sıfırla’ yapın.
Bu işlemle daha önce girilen her şey silinir ve yapılan ayarlamalar kalkar ilk kurulum zamanına döner.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.