EBA Puanlama Sorunu

/ 2 Ekim 2020 / 1.720 / yorumsuz
EBA Puanlama Sorunu

EBA Puanlama ile ilgili sorun yaşıyorsanız doğru yere geldiniz. Yazımızın devamında bu sorununuza çözüm bulabileceksiniz.
Tarafımıza gelen sorulardan biri ‘EBA’da kütüphaneden izlediğim videolardan puan vermiyor, puan alamıyorum, öğretmenin gönderdiği video izledikten sonra puan alamıyorum sorunu yaşıyorum bu sorun nasıl çözülür?’

Bu sistemin biraz yeni olması nedeniyle bazı aksaklıkların yaşandığı doğrudur. Bu aksaklıklar arasında ses sorunu, hata kodları, güncelleme sorunları yanında puanlama sorunu da yaşanabilmektedir. Hiç puan vermiyor sorunu genel olarak EBA sistemlerinden kaynaklı olduğu için sizin tarafınızdan yapılacak pek bir şey yoktur. Bununla birlikte aşağıdaki işlemleri yaparak tekrar kontrol etmeniz gerekir.


Telefonda EBA TV uygulaması önbelleği siliniz. Ayarlar►Uygulamalar ► EBA ► Önbellek temizleme

Bu adımları denedikten sonra uygulamaya tekrar giriş yaparak hata verip vermediğini kontrol ediniz. Eğer sonuç değişmediyse o zaman EBA TV sistemlerinde yaşanan problemler nedeniyle yaşanmaktadır. Sorunun çözülmesi düzelmesi için beklemeniz gerekecektir.
Yaşanılan hatalar genellikle EBA kaynaklı olduğundan çoğunlukla beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yoktur.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.