Eba TV Sistemden Atma Sorununa Çözüm!

/ 22 Mayıs 2021 / 367 / yorumsuz
Eba TV Sistemden Atma Sorununa Çözüm!

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiden dolayı, hepimiz evlerimize kapandık ve bütün işlerimiz evden yapmaya başladık. En çok etkilenen kesimlerden biri ise öğrenciler oldu. Online eğitimle, eğitimlerini yürütmeye çalışan öğrenciler aslında hiçte beklemedikleri sorunlarla karşılaştılar. Bunlardan biri de Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eba TV’nin sistem atma sorunu. Bu sorun nasıl çözülür, gelin birlikte bakalım.

EBA TV canlı yayın ders İZLE 29 Nisan 2020! İlkokul, ortaokul, lise TRT EBA  TV canlı dersleri izle | Gündem Haberleri

Eğer sağlıklı, kesintisiz bir internet bağlantısına sahip değilseniz, sistem sizi zaman zaman ne kadar geri girsenizde atacaktır. Bu yüzden internet bağlantınızın güçlü olduğu bir yerde derslere girmenizi öneririz. Bunların dışında girdiğiniz tarayıcı da buna engel olabilir. Bu yüzden girdiğiniz tarayıcı değiştirmeyi deneyin.
Eğer Eba Tv’ye İOS ya da Android’den giriyorsanız ve sizi sistemden atıyorsa, önbelleği temizlemeniz gerekebilir. Bunun için ayarlara girip, Eba TV’yi bulup önbelleği temizleyebilirsiniz. Bazen sunucu kaynaklı bu hataların düzelmesi için uygulama yapımcılarının hatayı tespit edip düzeltmesini beklemeniz gerekmektedir.

EBA TV online canlı yayına nasıl erişilir? EBA TV İlkokul, Ortaokul, Lise  canlı yayın linkleri... - Son Dakika Haberleri


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular

Yorum yaz