eFootball PES 2020 Android İndirme Ücretsiz Sunuluyor!

/ 20 Kasım 2019 / 472 / yorumsuz
eFootball PES 2020 Android İndirme Ücretsiz Sunuluyor!

Google Play Store’da Android oyun severler için PES 2020 APK dosyası açıldı. Google Play’da Android oyun severlerin indirilmesi için oyun açıldı. eFootball PES 2020 olarak adı geçen oyunun ücretsiz olarak sunulduğunu da belirtelim. Eskiden bilgisayarda oyunlar daha çok tercih ediliyordu. Fakat teknolojinin ilerlemesi cihazların ilerlemesine de neden oldu. Bilgisayarlarda oynanan oyunlar telefonlarda daha da iyi sunulmaya başlandı.

PES de bu örneklerden bir tanesidir. PES futbol oyunun son versiyonunu Google Play Store üzerinden sahip olabilirsiniz. Oyunun boyutu 1.5 GB ve oyun içerisinde micro ödeme seçeneği de yer alıyor. Eğer siz de eFootball PES 2020 oyunun Play Store üzerinden indirmek istiyorsanız bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular