Efsane Oyun Street Fighter Android Mağazalarına Geliyor

/ 3 Mart 2018 / 1.439 / yorumsuz
Efsane Oyun Street Fighter Android Mağazalarına Geliyor

Efsane Oyun Street Fighter Android Mağazalarına Geliyor

Bir dönem atari salonlarının efsane oyunu olan ve çekilen sinema filmleri ile beyaz perdede yoğun ilgi gören Street Fighter efsanesi geri dönmeye hazırlanıyor. Capcom tarafından geliştirilen Street Fighter IV: CE oyunu yapılan güncellemeler ile beraber Android işletim sistemini kullanan cihazlarda da indirmeye sunulacak. Şu anda ön kayıt başvurularına açılan oyunun hayranlarının elini çabuk tutması ve bir an önce işlemlerini tamamlaması gerekiyor.

İOS Kullanıcıları Oyunu Oynamaya Başlamıştı

Dünyanın en büyük mobil oyun markalarından biri olan Capcom geride bıraktığımız yıllarda geliştirmiş olduğu Street Fighter IV: CE mobil sürümünü App Store üzerinden indirmeye sunmuştu. Oyun kısa sürede büyük ilgi görürken Android platformunu kullanan kişilerde Google Play Store mağazasına oyunun gelmesini beklemeye başlamıştı. Aradan geçen uzun zamana rağmen bir türlü oyun mağazaya gelmeyince umutlar tükenmiş ve Street Fighter IV: CE oyunun bu platforma gelmeyeceği kanısı oluşmuştu.

Street Fighter IV: CE İçin Ön Kayıt Gerçekleştirebilirsiniz

Sizde cep telefonunuzda Street Fighter IV: CE oynamak istiyorsanız hemen Google Play Store mağazasına giriş yaparak açılan ön kayıt formunu doldurabilirsiniz. Street Fighter IV: CE ön kayıt işlemlerini tamamlayan kişiler oyun ilk indirmeye açıldığı anda öncelik sahibi oluyorlar ve bu sayede oyunu ilk olarak indirme hakkını kazanıyorlar. Kayıt işlemi için mail adresi ve isminizi yazmanız yeteril oluyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.