Eğlenceli Bulmaca Oyunu: Duple!

/ 23 Aralık 2017 / 900 / yorumsuz
Eğlenceli Bulmaca Oyunu: Duple!

Eğlenceli Bulmaca Oyunu: Duple!

Matematik ve bulmaca mantığını eşsiz bir şekilde bir araya getiren mobil oyun Duple, 24 Ekim 2017 tarihinde ücretsiz bir şekilde hem iOS hem de Android cihazların mağazalarında yerini aldı. Basit ama bağımlılık yaratan oyun birbirinden farklı ülkelerin gözdesi oldu.

22 Dakika Oynama Süresi

Mobyte Studios tarafından geliştirilen, 24 Ekim’de App Store ve Google Play Store’da yerini alan eğlenceli mobil oyun, basit bir yapıda olsa da bağımlılık yaratıyor. 16 karelik tahta bir alanın üzerinde oynanan eğlenceli oyundaki amaç, tahta üzerindeki taşları bir araya getirip değerlerinin toplanması. Bölümleri bulunmayan oyun, sonsuz bir şekilde karşımıza çıkıyor. Oyunda taşlar toplanıyor ve git gide büyüyor. Taşların toplanarak büyümesi sonucunda gelecek yeni taşlar için de yer açılmış oluyor.

Diğer bulmaca türündeki oyunlarda da gördüğümüz gibi Duple’da da tahta üzerinde taş konulacak bir alan kalmaması takdirinde oyun sona eriyor. Ayrıca belirtmek gerekir ki toplanan taşlardan kazanılan altınlar sayesinde oluşan taşları silmek mümkün oluyor. Oyunda bir zaman kısıtlaması bulunmuyor olup, kısa bir zaman içerisinde Google Play Store’da 7 bin indirilmeye, App Store’da ise 5 bin indirilmeye ulaştı.

Kanada, Hindistan, Brezilya ve Mısır gibi 70 ayrı ülkede öne çıkarılan oyunlar arasında kendine yer edinen Duple için ortalama oyun süresi yaklaşık 22 dakika oluyor.

Android Duple İndir

iOS Duple İndir

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular