En Basit Android Modeli: NichePhone-S

/ 10 Kasım 2017 / 940 / yorumsuz
En Basit Android Modeli: NichePhone-S

En Basit Android Modeli: NichePhone-S!

Piyasadaki diğer telefon modellerine kıyasla çok daha basit bir tasarıma sahip, çok daha kullanışlı ve ucuz olan NihePhone-S, 10 Kasım’da Japonya’da satışa sunuluyor.

Minimalist Tasarım!

Ufak bir hesap makinesi gibi gözüken telefonun, Android 4.2 çalıştırdığı yönünde beklentiler var. Bu basit telefondan arama yapmak, mesaj atmak ve müzik dinlemek gibi basit işlemler haricinde bir beklentiye girmek hayal kırıklığına uğratabilir. Görünümü ile hesap makinesini andıran telefonun ekranı, dijital bir saati gibi görünüyor. Sesli not kaydetmek ve müzik dinlemek gibi özelliklerin yanı sıra hesap makinesi işlevini de görmesi bekleniyor.

Fiyatı da Boyu Kadar!

Telefon görüşmesi yapmak, mesaj yollamak gibi işlemlerin haricinde fazla işlevi olmayan telefonun fiyatı da çok daha uygun. 10 Kasım’da Japonya’da satışa sunulacak olan telefonun fiyatı şimdilik sadece 95 Dolar.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.