En Güzel / Popüler Telefon Rengi Hangisi?

/ 15 Ağustos 2018 / 1.209 / yorumsuz

En Güzel / Popüler Telefon Rengi Hangisi?

Akıllı cep telefonu sektöründe yaşanan rekabet her geçen gün bir üst boyuta taşınmaya devam ederken bu rekabette öne çıkmak isteyen markalar farklı yenilikler yapmaya çalışıyor. Teknolojik anlamda yapılan yeniliklerin yanı sıra şirketler telefonun görünüşünde de farklı renk alternatifleri sunarak öne çıkmak için yarışıyor. Son dönemde farklı telefon rengi atağı büyük ilgi görüyor. Peki, en güzel popüler telefon rengi hangisi?

Uzay Grisi, Platin Mavisi…

 

 

Cep telefonu markaları satışa sundukları her yeni modelde sektöre farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. Özellikle de uzay grisi ve platin mavisi gibi renkler dikkat çekiyor. Yine bayan kullanıcılar için özel olarak tasarlanan pembe telefonlarda yoğun ilgi görüyor. Samsung Galaxy J7 serisinde kullanıcılara sunulan pembe rengi yoğun ilgi görmüş, bunun ardından farklı pek çok markada pembe renk seçeneğine yer verilmişti. Yine son modellerde en sık kullanılan renklerden biri de orkide grisi olarak öne çıkıyor.

Gold, Silver, Siyah ve Beyaz Öne Çıkıyor

Farklı pek çok renk seçeneği satışa sunulsa da yine de en çok satılan renkler arasında klasik olarak görülse de siyah ve beyaz renk seçenekleri öne çıkmayı başarıyor. Siyah ve beyaz en popüler cep telefonu renkleri olarak öne çıkarken son dönemde bu renklere Gold ve Silver renk seçenekleri de eklenmiş durumda….

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular