En iyi 10 Android korku oyunu

/ 9 Ağustos 2018 / 1.977 / yorumsuz
En iyi 10 Android korku oyunu

En iyi 10 Android korku oyunu

Birkaç yıl önce bu yazıyı ilk yazdığımızda, korku oyunları türü harika değildi. Birkaç iyi olan vardı. Bununla birlikte, kalite bundan sonra hızla bozuldu. Son birkaç yılda Android’de korku oyunları yeniden canlandı. VR’nin gelişi de, korku türüne yoğun ilgi göstermeye yardımcı oldu. Artık korku türünde daha iyi oyunlar var. İşte Android için en iyi korku oyunları!

Another World

Fiyatı: 3,99 ABD doları

Başka bir dünya, 1990’ların başından itibaren eski bir oyunun limanıdır. Başka bir dünyada biten bir bilim insanının rolünü oynarsınız. Orada, bulmacaları çözerken ve bir yol bulmaya çalışırken kurt canavar tarafından kovalanacaksın. Oyun kendi başına bir korku değil, ama atmosfer ve gerilim oldukça korkutucu olabilir. Ayrıca, bulmacaları düzgün bir şekilde çözmezseniz, bu oyunun sizi tuzağa düşürmesine yardımcı olmaz. Hayır, yasaklanmış bir oyun türü. Uygulama içi satın alma işlemi olmadan 3.99 ABD doları kadar alabilirsiniz. Kesinlikle daha çok az kullanılan korku oyunlarından biri.

Google Play Store İndir 

 

Dead Effect 2

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Ölü Efekt 2 ürpertici bir bilimkurgu shooter. Üç karakterden birinin rolünü oynarsınız. Amacınız seviye atmak, yeni silahlar bulmak ve kötü adamları yenmek. Bu yabancı kötü adamlar tonlarca, karanlık koridorlar bir sürü ve oynamak için 20 saatlik bir kampanya modu. Grafikler kendi başlarına oldukça iyi. Bununla birlikte, bir Nvidia Shield cihazı kullanıyorsanız bir artış elde ederler. Korku oyunları söz konusu olduğunda tipik olarak ne düşündüğünüz değil. Ancak, cep telefonundan aldığı gibi bir korku atıcıya yakındır.

Google Play Store İndir 

 

DISTRAINT: Deluxe Edition

Fiyat: Ücretsiz / Up to $ 4.49

Distraint, yeni korku oyunlarından biridir. Elle çizilmiş grafikler ve basit bir öncül sunuyor. Kontroller çok basit ve bunları hızlı bir şekilde öğrenebilmelisiniz. Genellikle atlama korkuları gibi klasik korku unsurlarına dayanmaz. Bunun yerine, hikaye çizgisiyle sizi sararmaya çalışır. Aslında, kendini bir psikolojik korku oyunu olarak ödüyor. Biraz kısa ve oyunu birkaç saat içinde bitirmelisin. Deluxe Edition, normal versiyondan biraz daha pahalıdır, ancak bir sürü ekstra eşya içerir.

 

Google Play Store İndir

 

Five Nights at Freddy’s 2 Demo

Freddy’nin başlarındaki Beş Gece, son derece popüler bir korku oyunu serisidir. Klasik atlama korkusuna güveniyorlar. Senin işin bir yere oturmak ve canlı robotlara göz kulak olmak. Tabii ki seni öldürmeye çalışıyorlar. Hayatta kalırsan oyunu kazanırsın. Ayrıca sağlıklı bir miktar lore ve hikaye var. Oynamak için toplam beş oyun var. Mekanikleri oyunlar arasında değişir. Ancak, çekirdek öncül aynı kalır. Her oyun 2,99 dolar.

 

Google Play Store İndir 

Fran Bow Chapter 1

Fiyatı: 1,96 ABD doları

Fran Bow başka bir korku oyunu serisidir. Her oyun hikaye satırında farklı bir bölümdür. Dizinin tamamını tek bir başlıkta toplayan birçok oyundan farklı olarak, Fran Bow her bölümde kendi indirilebilir oyununu yaparak kalıbı kırar. Alternatif bir dünyaya gitmek için ilaçları kendi kendine yönetmeniz gereken bir bulmaca oyunu. Hikaye çizgisi aşırı tüyler ürpertici. Genel olarak iyi bir dizi. Serideki her oyun size 1,96 $ koşacak.

Google Play Store İndir 

 

HideAndSeek[Story of Dorothy]

Fiyatı: Ücretsiz / 9,44 TL’ye Kadar

HideAndSeek, anime temalı bir psikolojik gerilimdir. Sen Dorothy gibi oynarsın ve saklandıkları bir oyun sırasında bir dolapta uyuyakaldın. Uyandığında neden orada olduğunu ve evin tamamen farklı bir şeye dönüştüğünü hatırlamıyor. Bölgeyi keşfediyor ve gittikçe anılarınızı yeniden kazanıyorsunuz. Ayrıca, bulmaca, gizem ve macera oyun öğelerini de kullanır. Eski bir korku oyunu olsa bile, temiz bir deneyim. Yine de eski Samsung cihazları olan kişiler sorun yaşayabilir.

 

Google Play Store İndir 

 

Into the Dead 2

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Ölü 2’ye, popüler korku oyunları serisinin son bölümü. Bu sonsuz bir koşucu. Amacınız mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmak. Oyun ayrıca çoklu sonlar, silah ve cephane avantajları ve daha fazlası ile bir hikaye modu içerir. Oyun ayrıca ilk iterasyonundan daha fazla oyun mekaniği içerir. Böylece, ilk önce önerdiğimiz. Ölülerin içine ilk girenler yine de oldukça iyi. Her iki korku oyunu da bedava.

 

Google Play Store İndir 

 

Oxenfree

Fiyatı: 4,99 ABD doları

Oxenfree, yeni korku oyunlarından biridir. Bir grup genç hakkında bir gerilim filmi. Hayalet yarığını açıp sonuçlarla uğraşırlar. Normal hikaye çizgisinin yanında derin karakter etkileşimi sunar. Grafikler fazla değil. Ancak, retro tarzı oyunun atmosferi ile iyi oynar. BT, 4,99 ABD doları için çalışır, ancak uygulama içi satın alma işlemi yoktur. Nintendo Switch gibi diğer platformlarda da kullanılabilir. Bu, gerçek bir konsol oyunu yapar.

Google Play Store İndir 

 

Slayaway Camp

Price: Free / $2.99 / Up to $9.99

Slayaway Camp and Friday the 13th are two horror, puzzle, gore games from Blue Wizard Digital. They have very similar graphics and controls. You solve puzzles, kill things, and see lots and lots of blood. You do have to enable gore mode, though. Slayaway Camp includes 140 levels and Friday the 13th includes over 100. That should be more than enough to keep you going for a while. These are easily among the best mobile horror games ever made. Slayaway Camp costs a cool $2.99. Friday the 13th is free to download with in-app purchases up to $9.99.

Google Play Store İndir

 

1The Walking Dead series from Telltale

Price: Free / $4.99 with in-app purchases

The Walking Dead, Telltale Games’den bir dizi korku oyunu. Onlar aynı adlı popüler çizgi roman dizileri ve TV şovuna dayanmaktadır. Her oyunda, hikayenin beş bölümü üzerinden oynayacaksınız ve zombi biriktiricilerini, çılgın insanları ve diğer engelleri atlatmaya çalışacaksınız. Franchise’de toplam dört oyun var. Hepsinde macera, bulmaca, gizli nesne ve daha fazlası var. Zaman zaman ürkütücü olabilirler ama çoğunlukla eğlenirler. Her biri indirdikten sonra oyunun ilk bölümünü size verecektir. Her oyunda kalan dört bölümü uygulama içi satın alımlarla satın almanız gerekir.

Google Play Store İndir

 

Sizin bildiğiniz başka android korku oyunları var mı? Lütfen bizimle paylaşın


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.