En İyi Android Cihazlar

/ 11 Kasım 2017 / 835 / yorumsuz
En İyi Android Cihazlar

En İyi Android Cihazlar

Akıllı telefonların gün geçtikçe kendini yenilemesi, her gün farklı bir modelin piyasaya çıkması bazen tercih yapmayı zorlaştırıyor. Fakat bazı modeller var ki kendilerini açık ara belli edip, farkını ortaya koyuyor.

– Samsung Galaxy S8 Plus

6,2 inç’lik geniş ekranı ile tartışılmaz bir cazibeye sahip olan cihaz, kullanımının kolay olmasıyla da artı puan kazanıyor. Biyometrik oturum açma ve 12MP kamera gibi özellikler de cabası.

– Samsung Galaxy S8

Samsung’un son modellerinden olan bu cihazın gerek tasarımı, gerek harikulade ekranı ev depolamış olduğu işlem gücü ile adeta aranan kan oluyor. Cihazın 5,8 inç’lik ekranının neredeyse çerçevesiz olması ise eşsiz bir görünüm sağlıyor.

– Samsung Galaxy Note 8

Birtakım sorunların yaşandığı Note 7’nin ardından mükemmel bir geri dönüş yapan Note 8; S Pen kalemi, uygulamaları bir arada kullanma imkanı sunması ile kendini tercih ettirmek için fırsat tanıyor.

– Google Pixel 2 XL

Akıllı telefon alırken kamera kalitesine büyük önem verenlerin ilk tercih etmesi gereken model; Google Pixel 2 XL. Telefonun arka yüzünün tasarımı henüz beklentiyi karşılayacak kadar iyi olmasa da fazla önem arz etmiyor.

– Sony Xperia XZ Premium

Kamerası, uzun pil ömrü ve 4K ekranı ile eşsiz bir cihaz olan Sony Xperia XZ Premium’un tek eksisi plastik kenarları olabilir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.