En iyi android rpg oyunları tavsiyesi

/ 3 Ağustos 2018 / 7.740 / yorumsuz
En iyi android rpg oyunları tavsiyesi

En iyi android rpg oyunları tavsiyesi

Rol Oynayan Oyunlar – daha iyi RPG olarak bilinir – kendinize tam istediğiniz fantastik dünyaya dalma şansı verir. Karakterinizin istatistiklerini geliştirerek, zindanları sürünerek veya açık denizleri bir korsan olarak yelken açarak saatler geçirebilirsiniz. Android’de sayısız RPG olsa da, hangisinin gerçekten zamanınıza değdiğini bulmak kolay bir iş değildir. Yine de endişelenmeyin – bugün mevcut Android için en iyi RPG oyunlarının bu ayrıntılı listesi ile sizin için sıkı bir çalışma yapıyoruz.

Shadowrun: Dragonfall – DC

Android için en iyi cyberpunk RPG

Biz Android için Shadowrun İade sevdi ve serisinin sonraki oyun, Dragonfall, AndroidPIT’ın ana üssü, Berlin (DC ‘direktörler Cut’ ABD başkenti değil) fantastik bir sürümünde ayarlanan bir kaygan cyberpunk klasik. Yüksek teknoloji ve sihir dolu bir dünyada, orklar, elfler ve troller gibi fantezi ırkların insanlık ile birlikte yaşadığı bir dünyada, Shadowrun: Dragonfall zorlayıcı ama karmaşık bir sıra tabanlı savaş sistemi ile çekici bir hikayeyi birleştiriyor.

Geleneksel kılıçlar ve sihirlerden sıkılan RPG hayranları, Shadowrun oyunlarını denemek ve fantezi güvecini tüfeklerle, korsanlarla ve havalı saçlarla süslemek için iyi bir şey yapardı. Hong Kong’da dizilen üçüncü oyunun da Android’e geçmesini umuyoruz.

Baldur Kapısı II Geliştirilmiş Sürüm

Android için en iyi D & D RPG

Bu, PC’de var olan en büyük RPG sagaslarından biridir ve dokunmatik ekranlı cihazlarda, grafik ve kolaylık geliştirmeleriyle ve Beamdog’un yeni içerik nezaketiyle evde. Kahramanın yarat, şeytani büyücü Irenicus’un pençelerinden kurtul, unutulmaz yoldaşlardan oluşan bir havuzdan işe al ve intikam ve macera arayışında geniş bir dünyayı dolaş.

Baldur’un Kapısı II, elektronik cihazlarda AD & D (Advanced Dungeons & Dragons) kurallarının en sadık temsilidir, bu yüzden de az kalpli değil. Bu, Android’de alabileceğiniz kesinlikle en zengin rol oynama deneyimidir.

am kahramanın yolculuğunu, 1 no.lu ceza seviyesinden, yarı-güç seviyesine yaklaşan oyuncular, Baldur’un Kapısı: Enhanced Edition’ı, serideki ilk oyunu da almalıdır. Devamı olarak iyi tasarlanmış olmasa da, benzersiz bir epik deneyim oluşturmak için birleştirir.

Baldur’s Gate II: Enhanced Edition

Baldur’s Gate: Enhanced Edition

Uygulama sürümü: 1.3
Uygulama boyutu: 2,15 GB
Uygulama uyumluluğu: Android 3.0 ve üstü
Fiyatı: 9,99 ABD doları

Lineage 2: Revolution

Harika grafiklere sahip yeni MMORPG

Lineage II: Devrim, Batı’nın World of Warcraft ve Everquest’ten tanıdığı bir tür olan çok popüler bir Koreli MMORPG’nin mobil versiyonu. Netmarble, mobil oyunlarını uluslararası olarak yüksek bütçeli reklamlarla (Conan O’Brien’ın günümüzde ne kadar sürdüğü?) Zorluyor ve Lineage II: Revolution’a oyunun tadını çıkarmaya çalışıyorum.

Görsel olarak yemyeşil ve zengin bir şekilde detaylandırılmış, savaş alanında 100’den fazla savaşçıyla ya da bir kaleyi savunan destansı bir şöhrete ve göze hitap eden görkemli bir şölen.

Klanlara katılabildiğiniz ve arkadaşlarınızın yanında rakiplerinizle mücadele edebilecek güçlü bir sosyal unsur var. RPG sınıfı ve yarış karakteri seçenekleri oldukça geleneksel – bir insan savaşçısı, elf mistik, vs, ama ek meslekler kilidini üst düzey seçenekleri vardır. Rahatsız edici, farklı ırklar şu anda cinsiyet kilitli. Örneğin, bir kadın insan ya da bir erkek elf olamazsınız. Yine de, tüm karakter modelleri, sanat tarzının zevkinize uygun olması koşuluyla Unreal motorunda güzel bir şekilde işlenir.

Şu anda Netmarble, giriş yapmak için çeşitli ödüller ile yeni pazarlara açılmalarını kutluyor ve bu nedenle, ilk MMO’lara erken girme ve ilk oyuncular başlamadan önce bu oldukça güzel fantezi dünyasında iktidara yükselme şansı var. Bununla başa çıkmak için mücadele edecekseniz, çok fazla öğütmeye hazır olun veya uygulama içi satın alımlar için uygun olanı seçin. Oyun bunun farkındadır ve tekrarlayan görevler için bir otomatik görev moduna sahiptir.

Lineage 2: Revolution

Uygulama sürümü: 1.00.06
Uygulama boyutu: 1,18 GB
Uygulama uyumluluğu: Android 4.4 ve üstü
Fiyat: Uygulama içi satın almalar

Star Wars™: KOTOR

Android için en iyi Star Wars RPG

Sevgiyle KOTOR olarak bilinen bu klasik başlık sadece Android’deki en iyi Star Wars RPG değil, benim düşünceme göre, herhangi bir türün en iyi mobil Star Wars oyunu, eller aşağı. Star Wars: Yeni Bir Umut’dan bin yıl önce belirlenen olayda, kahramanınız cumhuriyetle kötü Sith imparatorluğu arasındaki bir gökada çatışmasında (yıldızlarda bir çeşit savaş… gibi) karalanmıştı.

Bir Yıldız Savaşları öyküsüne uygun olarak, oyuncuların kuvvetin aydınlık ve karanlık taraflarıyla olan ilişkisi merkezi bir rol oynuyor ve istediğin kadar asil ya da alçakgönüllü olmakta özgürsün, tüm bu havalı jedi yeteneklerini taklit etmeyi gözle İstediğiniz. Savaş mekaniği zar tabanlı, ancak entegrasyon pürüzsüz ve oyun kontrolleri piyasaya sürüldükten 15 yıl sonra dokunmatik ekranda iyi bir şekilde uygulanıyor, KOTOR hala mobil cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi RPG’lerden biri olarak duruyor.

Star Wars™: KOTOR

Uygulama sürümü: 1.0.6
Uygulama boyutu: 2,45 GB
Uygulama uyumluluğu: Android 4.1 ve üstü
Fiyatı: 4,99 ABD doları

Tempest: Pirate Action RPG Premium

Android için en iyi korsan RPG

Çoğu RPG genellikle fantezi dünyasında yer alırken, Tempest korsan dünyasında yer almak için bir birey olarak öne çıkıyor. Açık denizlerdeki diğer korsanlar ile savaşacak, görevleri yerine getirecek ve daha yetenekli ekiplerle daha iyi gemiler kazanacaksınız.

Bu açık dünya oyunu için kontroller, başladığınızda oldukça karmaşıktır, ancak bunları gerçek oyunun birkaç dakikasından sonra kolayca yönetebilirsiniz. Zorluk seviyesi şu anda oldukça yüksektir, bu da para kazanmaya geldiğinde size yardımcı olmaz – ekipmanınızı geliştirmek ve daha zor görevleri yerine getirmek için ihtiyaç duyacaksınız. Bu RPG’nin fantastik grafikleri ve uzun oynanabilirliği ile bunun için telafi edilenden daha fazla olacaksınız.

Tempest: Pirate Action RPG Premium

Uygulama sürümü: 1.0.35
Uygulama boyutu: Cihazla değişir
Uyumluluk: Android 5.0 ve üzeri
Fiyatı: 7,99 ABD doları

Cep Mortys

En iyi Pokemon alternatifi

Bu oyunu oynamak için Yetişkin Swim dizisi “Rick ve Morty” nin bir hayranı olmanıza gerek yok, ancak yardımcı oluyor. Kuşkusuz, “mücadele sistemi” dışında hiçbir gerçek oyun yoktur, ancak karakterleri toplamaya ve dövüşe yoğun biçimde bağımlı olan Pokemon benzeri bir oyundan hoşlananlar için bu oyundan gerçek bir tekme çıkacaktır. Zamanınızın çoğunu “Mortys” inizi eğiterek ve diğer Mortys’lerle savaşmalarına izin vereceksiniz. Zaman içinde biraz sıkıcı olabilen basit bir “seviye yukarı” oyunu, ama onun mizahı ve tarzı sayesinde güçlü bir tekrar değeri var.

Uygulama sürümü: 2.3.5
Uygulama boyutu: 93.32 MB
Uyumluluk: Android 4.0 ve üstü
Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı

En iyi Android sıra tabanlı taktik RPG

Telltale Games’deki geliştiriciler, popüler The Walking Dead serisinin bir video oyunu için ne kadar iyi kullanılabileceğini etkileyici bir şekilde gösterdi. Walking Dead: Survival to Road, kendi üssünüzü kurmak için çok zaman harcayacağınız ücretsiz bir Android oyunudur. Oyun mekaniği Simpsons’unkini hatırlatıyor: Tapped out. Yine de endişelenme, ayrıca ölümsüzlüğe karşı savaşmak için yeterince zaman harcayacaksın. Dövüşler sıraya dayalıdır, ancak iyi bir şekilde yuvarlanmışlardır ve genişletilmiş oyun için ilginç kalmayı başarabilirler.

Saldırılarınızı taktik olarak planlayabiliyorsanız sadece bu oyunda başarılı olursunuz. Oyun boyunca, giderek daha zorlu düşmanlara karşı mücadelede size yardımcı olacak yeni silahlar ve ekipmanlar bulacaksınız. Uzun bir tekrar değeri olan iyi grafikler bunu güçlü bir RPG yapar. Ek bir bonus olarak, oyun diğer oyunculara karşı rekabet edebileceğiniz çok oyunculu bir mod içerir.

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı

Uygulama sürümü: 9.1.1.56871
Uygulama boyutu: 78.11 MB
Uyumluluk: Android 4.0.3 ve üstü
Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar

Knights of Pen & Paper 2

Retro-Hayranlar için en iyi Android-RPG

Kalem ve Kağıt Şövalyeleri 2, gerçek dünyayı “rol oynama” ile sanal olanı birleştirir. Oyun, Dungeons & Dragons’a benzer bir oyunu oynamak için toplanan bir grup RPG taraftarına odaklanıyor. Bu ücretsiz oynayacağınız oyunu oynarken, grubun eylemlerini ve Zindan Ustası’nın her zaman göreceksiniz. Bu ilginç oyun mekaniği oyunu, oldukça yaygın olan retro piksel görünümünün altını çizen büyüleyici bir eski okul atmosferine sahip.

Knights of Pen & Paper 2

Uygulama sürümü: 2.6.09
Uygulama boyutu: 71.65 MB
Uyumluluk: Android 4.0.3 ve üstü
Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar

Heroes and Castles 2

Android için en iyi aksiyon ve strateji RPG

Heroes and Castles 2, strateji, aksiyon ve rol oynama oyunlarını tek bir oyunda başarıyla birleştirmeyi başarıyor. Bu aksiyon RPG oyununda, sadece kaleler inşa etmiyorsunuz, aynı zamanda savaşlara atlıyorsunuz ve yeni yetenekler açıyorsunuz. Oyun oldukça geniş ve sağlam kontrollere sahip, ama gerçekten benim için fark yaratan şey, “ortadaki sağ” hissi. Eğer Braveheart veya Cennetin Krallığı gibi filmlere gidiyorsanız, o zaman bu sizin için RPG.

Heroes and Castles 2

Uygulama sürümü: 1.01.03.4
Uygulama boyutu: 343 MB
Uyumluluk: Android 4.0.3 ve üstü
Fiyatı: 1,99 $

The Banner Saga

En iyi hikaye ile Android RPG

Eski okulun rol oynama oyunu The Banner Saga sadece zor kararlar vermenizi sağlayan heyecan verici bir hikayeye sahip değil, aynı zamanda zorlu bir dönüş temelli dövüş sistemine de sahip. Diğer artı puanlar, oyunun atmosferini tamamlayan iyi bir iş olan sağlam grafikler ve harika bir film müziği.

Banner Saga’nın cesur yaşamı, çatışması ve umudu içine çeken hikayesi, her zaman kalbimde özel bir yer kazandıracak ve oyunu tamamlayan taraftarlar, aynı zamanda devam filmi olan Banner Saga 2’yi de denemeli.

The Banner Saga

 

Uygulama sürümü: 1.5.16
Uygulama boyutu: 1,77 GB
Uyumluluk: Android 4.1 ve üzeri
Fiyatı: 9,99 ABD doları

Bir RPG’yi kaçırdığımızı mı hissediyorsun? Aşağıdaki önerilerinizi yorumlarda bize bildirin!


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.