En İyi Android Savaş Oyunları Listesi

/ 24 Eylül 2018 / 5.472 / yorumsuz
En İyi Android Savaş Oyunları Listesi

Popüler 10 Android Savaş(Savaş Royale)Oyunları

 

 

Fortnite ve PUBG Mobile Android‘i büyük bir başarıya taşıdılar.Ayrıca  bu savaş oyunu (savaş royale) türünü mobil cihazlarda oldukça popüler kıldılar. Her iki oyun da oldukça uzun oyun süreleri var. Bazı oyuncular bu türün daha farklı oyunları denemek isteye bilir diye düşündük ve sizlere En İyi Android Savaş Oyunları Listesi‘ni hazırladık.  Daha yaygın hale geldiklerinde Brawl Stars ve H1Z1 gibi oyunlar eklemeyi düşünüyoruz.

 

 

Conflict.io : Survival Gunfight

 

Conflict.io oldukça basit bir savaş oyunudur. Tüm istenen unsurlara sahiptir. Bir grup oyuncuyla bir haritaya düşersiniz.Herkes sadece biri kalana kadar birbirini öldürür. Oyunda 35 oyunculu savaşlar, bir sürü silah, basit kontroller ve daha fazlası var. Bazen gecikme ve bağlantı sorunları var fakat bu türe yakışır oyun. Geliştiriciler aynı zamanda gelecekteki güncellemelerde ağ kararlılığı üzerinde çalışıyorlar.

 

 

Conflict.io : Survival Gunfight Google Play İndir

Creative Destruction

 

 

Creative Destruction, Fortnite‘ye çok benziyor. Aslında bu oyunu bir klon olarak görüyoruz fakat iyi bir klon. Oyunda değişik manzaralar ve 100 kişilik maçlar içeren geniş bir harita yer alıyor. Eşyaları toplayıp yok edebilirsin.Ek olarak üçüncü veya birinci şahıs perspektiflerinde oynayabilirsiniz. Bunun gerçekten eğlenceli olduğunu düşündük. Oyun bazı orta ve düşük uçlu telefonlarda  çalışır. Ek olarak, ara sıra bug’a girebilirsiniz.Oyun deneyimlerimizde oldukça iyiydi.

 

 

 

Creative Destruction Google Play İndir

 

 

Fortnite

 

 

 

Fortnite tartışmalı bir lansman yaptı.Yinede en iyi ve en popüler savaş oyunlarından biri. Oyun 100 kişilik bir savaş içerir.Uçaktan bir adaya düşersiniz, silahları toplarsınız,daha sonra diğer oyuncuları öldürerek oyun dışı bırakırsınız. Oyunun ilk sürümlerinde bazı sorunlar vardı.Epic Games her güncellemede daha fazla cihaz için oyunu optimize etmeye devam ediyor. Neredeyse açık beta sürümüne kaydolmak, uyumlu cihazların listesini görmek ve oyunu nasıl yükleyeceğinizi öğrenmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın. Google Play‘de mevcut değildir.

 

 

 

Fortnite İndir

 

Garena Free Fire

 

 

Garena Free Fire, en popüler savaş oyunlarından biridir. 100 milyon indirmeyi göz önünde bulundurarak Fortnite veya PUBG kadar konuşmamanız garip. Oyun 50 katılımcıya kadar on dakikalık oyunlar içerir. Ayrıca sesli sohbet ile dört kişilik ekipler oluşturabilirsiniz. Testlerimiz şaşırtıcı derecede iyi geçti. Grafikler iyi ve oyun oynamak pürüzsüz bir zevk veriyor. Yükleme oldukça hızlı.

 

 

 

Garena Free Fire Google Play İndir

 

Axe.io Brutal Battleground

 

 

Bir sürü IO oyunu var.Dikkate değer örnekler Axe.io, Agar.io, Slither.io, Arrow.io ve daha birçokları.Oyunlar genellikle sizi dünya çapında bir grup rastgele oyuncuyla bir çeşit muazzam savaşın ortasında bırakıyor. Seninle birlikte sürü insan var ve sen yada herkes kaybedene kadar oyun devam ediyor.Gecikme sorunları olabiliyor.Muhtemelen en basit savaş oyunu gibi görünüyor.

 

 

 

 

Axe.io – Brutal Survival Battleground Google Play İndir

 

Knives Out

 

 

 

Knives Out, mobil cihazlarda bir başka popüler savaş oyunudur.Bir haritaya düşüp başkalarına karşı hayatta kalmaya çalışırsınız. Oyun basit kullanımı, takım oyunu, çeşitli harita ve bol miktarda silah barındırıyor. Bazı bağlantı sorunları ile alakalı problemi var.Bu oyun için diğerlerinden daha fazla şikayet gördük.Yinede  deneye bilirisiniz.

 

 

 

Knives Out Google Play İndir

 

Pixel’s Unknown Battleground

 

 

 

Pixel‘in  Savaş Alanı, açık bir şekilde PUBG‘nin bir kopyasıdır.Eşyaları bul,diğer oyuncuları öldür ve en uzun süre hayatta kal mantığında devam eder.Oyun içi sohbet, alt segment telefonlar için daha düşük grafik ayarları içeriyor.Testlerimizde fark ettiğimiz bazı kararlılık sorunlarına sahip.Yine de, Google Play‘deki diğer PUBG klonlarının çoğundan daha iyidir.

 

 

 

 

Pixel’s Unknown Battleground Google Play İndir

 

 

Rules of Survival

 

 

 

Oyun başka bir PUBG klonudur.120 oyuncu ile oynanıyor.Diğer oyunlar gibi kararlılık ve gecikme sorunları var.Testimizde bazı maçlar diğerlerinden daha eğlenceliydi. Oyun olarak diğerlerinden ince bir farkı var.

 

 

 

Rules of Survival Google Play İndir

 

PUBG Mobile

 

 

PUBG Mobile, mobilde kendi türlerindeki savaş oyunlarında iki büyük isimden biridir. Bu diğer sekiz oyunun çoğu, PUBG Mobile veya Fortnite‘den ayrılır.Oyuncuların birbiriyle etkileşime girmesi için yavaşça daraltılmış büyük bir harita üzerinde 100 kişilik maçlar sunuyor.Hayatta kalmana yardım edecek çeşitli silahlar, aletler ve araçlar var. Cihazınız için doğru grafik ayarlarına sahip olduğunuz sürece oldukça pürüzsüz bir şekilde çalışan şaşırtıcı derecede istikrarlı(kararlı) bir oyun.Alt segment cihazlara sahip olanlar için bir PUBG Mobile Lite sürümü de vardır. Daha az yoğun grafikler, 100 yerine 50 oyuncu ve birkaç optimizasyon daha var.

 

 

 

PUBG Mobile Google Play İndir

 

 

ZombsRoyale.io

 

 

ZombsRoyale.io, bir grup oyuncuyla dünyaya düşüp amacı hayatta kalan son kişi olmaktır. Basit 2D grafikler, basit kontroller ve basit kullanımı vardır. Öğrenmesi uzun sürmez. Ayrıca, ekip oynatma modları,kozmetik malzeme, skor tabloları, haftalık etkinlikler ve daha fazlası var. Bu, mobil cihazlara taşınan bir konsol başlığından daha çok bir mobil oyun gibi hissettiriyor.Biraz karlılık konusunda sıkıntı yaşıyor onun dışında iyi bir oyun sunuyor.

 

 

 

 

ZombsRoyale.io – 2D Battle Royale Google Play İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.