En İyi Google Chrome Güvenlik Uzantıları

/ 7 Kasım 2017 / 967 / yorumsuz
En İyi Google Chrome Güvenlik Uzantıları

En İyi Google Chrome Güvenlik Uzantıları

Google Chrome tarayıcısı, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uzantı destekleri sunuyor. Tarayıcı üzerinden banka şifresi, sosyal medya ve e-posta hesabı gibi bilgilerin verilmesi takdirinde, korunması adına kullanılmasında fayda olan birçok güvenlik uzantısı bulunuyor.

Ghostery

Online gizliliğin yanı sıra bağlantıyı yavaşlatan izleyicilerinde kontrol edilip engellenmesini sağlayan Ghostery; reklamların, analizlerin ve sosyal medya gibi kategorilerin engellenebilmesini sağlıyor.

Secure Mail for Gmail Secure Mail for Gmail

, diğer kullanıcılar için şifreli e-posta gönderme olanağı sağlıyor. Böylece e-postalar, alıcı ve gönderen haricinde kimse tarafından okunamıyor ve gerekli bilgiler gizli kalıp, korunuyor. Ayrıca alıcının da bu uzantıyı kullanması gerekiyor e-posta şifresini çözebilmek için.

Panic Button

Panik durumunda bir düğmeye basarak ekranda yer alan her şeyin kapanmasını sağlayan uzantı, hassas ve gizli bir iş ile uğraşırken başkaları tarafından görülmemeyi sağlıyor. Yer imleri klasöründe saklanabilen uzantı sayesinde tüm sekmeler kapanabiliyor ve tehlike geçtiği takdirde tekrar aynı buton sayesinde sekmeler geri yükleniyor.

DotVPN

Verilerin ele geçirilmesinin önüne geçmek adına VPN kullanmak gerekebiliyor. DotVPN uzantısı hem hızlı, hem güvenilir hem de ücretsiz olması nedeniyle en iyi VPN araçlarından birisi oluyor. Sınırsız bant genişliği ile ücretsiz 12 ayrı konum arasında geçiş yapılması imkanını sunan uzantı, herhangi bir sınırlamada da bulunmuyor.

Click & Clean

İnternette gezinilen süre boyunca depolanmış olan tüm verilerin bir anda silinmesi gerekiyor ise Click & Clean uzantısı sayesinde tek bir tık ile kolayca halledilebiliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.