En İyi Hızlı Şarj Cihazı Tavsiyeleri 2018 ( 3.0 Uyumlu )

/ 12 Nisan 2018 / 20.582 / yorumsuz
En İyi Hızlı Şarj Cihazı Tavsiyeleri 2018 ( 3.0 Uyumlu )

En İyi Hızlı Şarj Cihazı Tavsiyeleri 2018 ( 3.0 Uyumlu )

Quick Charge 3.0, yeni Qualcomm yonga setine sahip olan her akıllı telefonda destekleniyor . Bunun anlamı  telefonunuzu destekleme şansı çok yüksek olduğudur.

Akıllı telefonumuzu şarj etmek hemen hemen hergün yaptığımız bir durum. Yoğun kullanımlarda bazen günde 2-3 kez şarj edildiği görülmektedir.

Çoğu akıllı telefonlarda, kutu içnde Hızlı Şarj 3.0 uyumlu şarj cihazı ile gelmezken, birçok kişi daha yavaş, geleneksel şarjla idare etmek durumunda kalır. Bu yüzden şu anda mevcut olan en iyi 3.0 Uyumlu hızlı sarj (Quick Charge 3.0)  şarj cihazlarını topladık ve aşağıda listeledik. Hızlı şarj ile alakalı bir probleminiz varsa aşağıdaki 3.0 uyumlu hızlı şarj aletleri işinizi görecektir.

Bu listedeki favorilerimizden biri AUKEY‘dr. Çift bağlantı noktalı bir Quick Charge 3.0 araç şarj cihazı. Aracınızdayken telefonunuzu hızlı bir şekilde şarj etmenize izin vermekle kalmayıp, aynı zamanda yolcunun da ücretini ödemesine izin veriyor. Artık USB-A portları kullandığından, herhangi bir akıllı telefon ile çalışacak. Quick Charge 3.0’ın daha eski Quick Quick sürümleri ve konvansiyonel şarj seçenekleriyle geriye dönük olarak uyumlu olduğunu unutmayın, bu yüzden bir iPhone gibi bir telefona taksanız bile, geriye doğru uyumlu olduğundan, havaya uçurulmaz veya aşırı şarj olmaz. Sadece biraz daha yavaş şarj olur.

Bu listede gerçekten sevdiğimiz bir başka seçenek de Anker PowerCore Speed ​​20000‘dir. Bu, iki adet USB-A bağlantı noktasına sahip 20,100mAh kapasiteli bir pildir. Bunlardan biri, Anker’ın temel olarak adaptif hızlı şarj olan kendi PowerIQ Teknolojisini kullanıyor. Ama diğerinin Quick Charge 3.0 desteği var. Bu temelde, hareket halindeyken akıllı telefonunuzu hızlı bir şekilde şarj edebileceğiniz ve bir duvar prizine bağlı olmanız gerekmediği anlamına gelir. Ve 20,100mAh kapasiteli akıllı telefonunuzu altı kez tamamen şarj edebilir. Daha önce de belirtildiği gibi, bu listedeki tüm seçenekler harika, ve şu anda bunlardan herhangi biriyle zamandan tasarruf yapabilirsinix.

ANTAOLE Hızlı Şarj 3.0 18W USB Duvar Şarj Cihazı

ANTAOLE, oldukça ucuz bir Quick Charge 3.0 duvar şarj cihazına sahiptir. Bu 10 $ altında geliyor ve Quick Charge 3.0 için bir bağlantı noktası sunuyor. Bu, akıllı telefonunuzu hızlı bir şekilde şarj etmeniz gerektiğinde veya hızlı bir şekilde tam şarj almanız gerektiğinde size yardımcı olacaktır.

Hızlı Şarj 3.0 ve Çift Bağlantı Noktalı AUKEY USB Duvar Şarj Cihazı

AUKEY’in bu modeli iki katı fiyatlıdır, ancak iki katı portu bulunuyor. Bu cihazla eşzamanlı olarak iki cihaz şarj edebileceksiniz.

Anker Hızlı Şarj 3.0 39W Çift USB Duvar Şarj Cihazı

İşte Quick Charge 3.0’ı destekleyen çift USB duvar şarj cihazı için başka bir seçenek. Quick Charge 3.0’ın geriye dönük olarak uyumlu olduğunu unutmayın, bu nedenle bu duvar şarj cihazı Galaxy S9 gibi sadece Quick Charge 2.0’ı destekleyen bir telefonla çalışacaktır.

RAVPOWER Hızlı Şarj 3.0 Araç Şarj Cihazı

RAVPOWER, arabanızı telefonla hızlı bir şekilde şarj etmek için harika olacak çift girişli bir araç şarj cihazına sahiptir. Hepimiz arabadayken telefonlarımızı kapatmak istediğimizden, bu harika bir seçenek. Her iki bağlantı noktasında Quick Charge 3.0’ı desteklediğinden. Tabii ki, daha önceki Quick Quick sürümleriyle de geriye dönük olarak uyumludur.

AUKEY 6-Port USB Şarj İstasyonu

AUKEY’in altı adet bir USB şarj istasyonu var, bu da AiPower teknolojisine sahip dört portu ve ardından Quick Charge 3.0 ile iki tanesini destekliyor. Öyleyse, hangi limanı kullanırsanız kullanın. AUKEY’in AiPower’ı ile hızlı bir şekilde şarj edersiniz, ancak adaptiftir, bu yüzden takılı olan cihaza bağlı olarak daha hızlı veya daha yavaş şarj edilebilir.

Anker PowerDrive Hız 2


Anker PowerDrive Speed ​​2, burada bir Hızlı Şarj 3.0 uyumlu araç şarj cihazıdır ve her iki port da desteklenmektedir. Bu, trafik içinde otururken akıllı telefonlarını hızlı bir şekilde şarj etmek isteyenler için harika bir seçenek. Tabii ki, bu da geriye dönük olarak uyumludur.

RAVPower 40W 4-Port Hızlı Şarj 3.0 Hızlı Şarj Masaüstü Şarj Cihazı

CHOETECH’in bu araç şarj cihazı başka bir harika. Aslında bir USB-A portu ve bir USB-C portu. USB-C bağlantı noktası bir Hızlı Şarj 3.0 uyumlu bağlantı noktası iken, USB-C bir 3A bağlantı noktasıdır. Hangi Quick Charge 3.0 ile aynı hızda, ancak teknik olarak Quick Charge 3.0 değil.

Çift Bağlantı Noktalı AUKEY Araç Şarj Cihazı

Listemizi düzenlerken, Anker’den bir pil paketimiz var. Bu, PowerCore Speed ​​20000’dir. Bu, hızlı bir şekilde hareket halindeyken akıllı telefonunuzu şarj edebilen bir Hızlı Şarj 3.0 pil takımıdır.

 

Şarj cihazları ile ilgili düşünceleriniz nedir?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz