En İyi İnternetsiz Oynanan Android Oyunları

/ 7 Ekim 2018 / 1.112 / yorumsuz
En İyi İnternetsiz Oynanan Android Oyunları

En İyi İnternetsiz Oynanan Android Oyunları

 

Akıllı telefon ve tablet gibi cihazlar üzerinde büyük oranda yaygınlık gösteren Android, şu anda küresel çapta en çok kullanılan işletim sistemleri arasında yer alıyor. Birçok dev üretici, yeni cihazlarında söz konusu sisteme yer vermeye devam ediyor. Hal böyle olunca milyonlarca kişiden oluşan bir Android kullanıcı kitlesinden söz edilebilir.

Akıllı telefonların vazgeçilmezleri arasında yer alan mobil oyunlar, keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Toplu taşımada, ziyaretlerde, boş zamanlarınızda veya herhangi bir istediğiniz anda telefonunuzu çıkararak oyun oynayabilirsiniz. Peki, size çok daha özgür olma imkanı sunacak olan en iyi internetsiz Android oyunları neler?

 

İnternetsiz Oynanabilen En İyi Mobil Oyunlar

 

Özellikle çok oyunculu bir yapıda sunulan mobil oyunlar, her daim internete ihtiyaç duyar. Bu noktada internete bağlı olmadığınızda bahsi geçen tarzda mobil oyunları oynamanız mümkün değil. Eğer böyle bir durum ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız internetsiz oynanabilen mobil oyunları tercih etmeyi düşünebilirsiniz. Sadece ilk indirme işleminde internet gereksinimi duyan bu oyunlar, akabinde ise online olma gibi bir zorunluluğa sahip olmuyor. Böylelikle oyunu kolayca oynamanız mümkün hale geliyor. Mobil veri tüketimi açısından dahi belirli miktarda tasarruftan söz edilebilir.

 

En iyi İnternetsiz Mobil Oyunlar

 

Shadow Blade Zero (platform)

Tank Hero: Laser Wars (aksiyon)

 

Mazes & More (bulmaca)

Flick Soccer (spor)

Alto’s Odyssey (koşma)


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.