En İyi Su Geçirmez Android Telefonlar

/ 27 Mart 2020 / 252 / yorumsuz
En İyi Su Geçirmez Android Telefonlar

Telefonların su geçirmesi canınızı fazlasıyla sıkabilir. Eğer siz de bu duruma takıntılı biriyseniz ve kendinize su geçirmeyen telefon arıyorsanız, bu yazımızda sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Bazı iPhone ve Android modelleri su geçirmez ancak su geçirme ihtimalleri olduğunu da düşününce ortaya korku çıkıyor.

Tamamen su geçirmeyen maceracı akıllı cihazlara sahip olmak istiyorsanız bu konuda yardımcı olacağız. Bahseceğimiz cihazları uzun süre suya daldırıp çekim gerçekleştirebilirsiniz. Eğer siz de suya dayanıklı telefonları merak ediyorsanız aşağıda yer alan kısımda Android cihazların su geçirmez 4 telefonunu sizlerle paylaşacağız.

RugGear RG702
İlk olarak RugGear cihazından bahsedelim, cihazın arka kamerası 8MP ve ön kamerası 5MP’dir. En güçlü su geçirmeyen cihazlardan biri olan RugGear’a siz de sahip olabilirsiniz. RugGear, 1 saatte 1.5 metreye kadar suya daldırılılabilir.

LG Electronics X Venture
5 MP lens ile gelen öne bakan bir kamera ve aynı zamanda 16 MP çözünürlüğe sahip arka kamerası vardır. 1,5 metreye kadar suya daldırabilirsiniz ve 30 dakika boyunca tamamen daldırılabilir.

CAT Phone S61S61
Cihaz 3 metre derinliğine kadar tamamen su geçirmez bir cihazdır. Ayrıca 1 saat boyunca suda kalabilen CAT Phone, su geçirmezlik ve genel hasar direnci olduğu durumda düşük bir akıllı cihaz haline dönüş yapıyor.

BLU T0010UU Kırmızı Tank Xtreme ProIP68
Toz ve su geçirmezlik derecesi ile cihaz 1,5 metreye kadar suya daldırılabilir. Ayrıca 8 MP odaklama kamerası ve LED flaş cihazda yerini almaktadır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.