En İyi Telefon Ekran Koruyucuları

/ 4 Aralık 2018 / 1.295 / yorumsuz
En İyi Telefon Ekran Koruyucuları

En İyi Telefon Ekran Koruyucuları

Akıllı telefonların ekranları eski yıllara oranla epey büyüdü. 5.5 inç ve üzeri büyüklüğe sahip cihazlar şu sıralar epey popüler. Hal böyle olunca kullanıcıların cihazlarını korumak istemeleri oldukça normal karşılanıyor. Bu açıdan bakıldığında ekran koruyucularının önemi bir hayli fazla denilebilir. Çarpma, çizilme ve hatta kırılma gibi faktörlere karşı cihazınızı korumanız mümkün hale geliyor. Peki, en iyi telefon ekran koruyucuları hangileri?

Tech Armor HD Clear

 

Ekran koruyucuları arasında epey popüler olan Tech Armor HD Clear, düşme ve çarpmalara karşı yüksek koruma desteği oluşturuyor. Benzer şekilde ekran, çizilmelerden de korunmuş oluyor.

Anker Karapax Glass Guard

 

Özel olarak dizayn edilen koruyucu, 9H sertliğe ve çift katman teknolojisine sahip. Böylelikle cihazınızın ekranı kolayca kırılmaktan kurtuluyor. Çizilmelere ve çarpmalara karşı yüksek koruma söz konusudur.

amFilm

 

En çok satılan temperli cam filmler arasında kendisine yer bulan amFilm, hem çizilmelere hem de darbelere karşı koruma desteği sunuyor. Üstelik mükemmel şeffaflığı ile de epey popüler olan koruyucu, ekonomik bir çözüm arayanların ilk tercihlerinden oluyor.

JETech

 

Mükemmel koruma desteğinin yanı sıra kabarcık oluşmasını engelleyen bir tasarıma sahip oluşuyla da ön plana çıkan JETech, yuvarlak hatlara sahip. Böylelikle ekrana gelebilecek olan darbelerin yanı sıra toz ve benzeri kirlilik de önlenmiş oluyor. Üstelik ürünün içerisinde çıkan temizleme bezi, epey işe yarıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.