En iyi VR korku oyunları : Korkularınızla yüzleşme zamanı

/ 6 Kasım 2018 / 878 / yorumsuz
En iyi VR korku oyunları : Korkularınızla yüzleşme zamanı

05

En iyi VR korku oyunları

VR ve korku iki uyumlu kelime. Kan ve kangren gibi, birlikte harika bir tadı vardır. Karanlık, Cadılar Bayramı’nda cildinizin bu ürkütücü mevsimi hissetmesini sağlamak için sürükleyici VR korku oyunları ve uygulamalarını bir araya getirdik.

Doors of Silence

Bir canavarın ekranda aniden ortaya çıktığı klasik “atlama korkusu” yerini almıştır. Fakat, VR‘ın sürükleyici nitelikleri kendilerini daha atmosferik bir korku deneyimine dönüştürmüştür. Tövbe edilmiş ruhlar tarafından perili terk edilmiş bir yerde kapı kapı dolaşırsınız. Onların kafalarına girmeye çalışacaksın ve onlar seninkini alacaklar.

Platformlar : Gear VR, Oculus Go

Dreadhalls

Dreadhalls bir zindan oyunu, ama bunu kahramanca bir rol oynama fantezisi için yapmayın. Bu oyunda sallanacak kılıç yok. Bunun yerine, bu ürkütücü zindanda sadece zihninizle ve bir fenerle (karanlıkta yakılan ateşle) devam etmelisiniz. Rastgele oluşturulmuş seviyeler, Dreadhalls‘i sonsuza kadar tekrarlanabilir bir kabus haline getiriyor.

Platformlar : Gear VR, Oculus Git, Oculus Rift, HTC Vive, PSVR, DayDream

Affected – The Manor

Cadılar bayramında ürkütücü atmosfer iyi ve güzeldir fazlası için. Affected – The Manor‘a girin. Temelde korkutucu karşılaşmalar ile dolu bir perili ev oyunu, kısa zamanlı oyunlar için iyidir ve birden çok denemede farklı korkular yaşamak için yeterli çeşitliliğe sahiptir.

Platformlar : HTC Vive, Oculus Rift, GearVR, DayDream

Resident Evil 7: Biohazard

Her korku oyunu listesinin bir Resident Evil unvanına ihtiyacı vardır ve en son sürüm, günümüzde mümkün olan en korkunç VR deneyimlerinden birini sağlar. PlayStation VR’a özel (ama gayri resmi olarak, bu işi PC’de yapmanın yolları olabilir), bu sürükleyici oyun hayatta kalma korku oyunudur. Eğer Resident Evil‘in ekranda korkutucu olduğunu düşünüyorsanız, doğru yere geldiniz demektir.

Platformlar : PlayStation VR

Buried Alive

Birçok kullanıcı için gerçek bir fobi olan klasik bir korku senaryosu. Mezarınızdan kaçmak için mücadele ederken test ve zorluklarla uğraşmak isteyen Jigsaw benzeri bir psikopatın merhametine bir tabutta uyanırsınız. Gerçekten dehşet verici bir konsepte sahip, farklı bir oyun deneyimine  sahip olmak için denemelisiniz.

Platformlar : Oculus Rift, Oculus Go


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.