En Popüler Playstation VR Oyunları

/ 7 Eylül 2018 / 1.263 / yorumsuz
En Popüler Playstation VR Oyunları

En Popüler Playstation VR Oyunları

Son birkaç yıl içerisinde büyük yol kat eden sanal gerçeklik sektörü, çeşitli ürünlerin piyasaya sunulmasıyla daha büyüdü. Bu pazarda söz sahibi olan firmalardan Sony, özel olarak geliştirdiği Playstation VR ile birlikte sanal gerçeklik teknolojisini oyun dünyasına aktarıyor. Satışa sunulduğu günden bu yana popülerliğini sürdüren PS VR, özel oyunlarıyla kendisinden söz ettiriyor.

Milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen Playstation VR, elde ettiği başarı neticesinde oyun dünyasına adını altın harflerle yazdırmış durumda. Kullanıcı sayısının fazla olması, platform adına hazırlanan yazılımların sayı olarak da artmasına yol açıyor. En popüler Playstation VR oyunları ise görüntü ve oynanış gibi unsurlarda başarılı olan yapımlardan oluşuyor.

Playstation VR Oyunları

EA Games ve buna benzer büyük oyun firmaları tarafından geliştirilen yapımlara rastlamak mümkün. Popüler Playstation VR oyunları arasında yer alan EVE: Valkyrie, derinliklere uzanan bir maceranın içerisinde olmanızı sağlıyor. Atmosferi ve sunduğu görsellik neticesinde pek çok kişinin beğeniyle oynadığı yapım, son zamanlarda epey popüler denilebilir.

 

Yarış tutkunlarının ilk tercihlerinden Gran Turismo Sport da yine PS VR destekli olmasıyla ön plana çıkıyor. Rekabetli yarışlarda atmosferin içerisine dahil olabilir, sanal gerçeklik desteğiyle sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bunların haricinde Skyrim VR, Doom VFR, Superhot VR, Resident Evil VII Biohazard, Star Wars Battlefront Rouge One X-wing VR Mission ve Firewall Zero Hour yapımları da popüler Playstation VR oyunları arasında yer alıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.