En Ucuz Benzinin Satıldığı İstasyonu Bulun: BenzinLitre

/ 20 Kasım 2018 / 683 / yorumsuz
En Ucuz Benzinin Satıldığı İstasyonu Bulun: BenzinLitre

En Ucuz Benzinin Satıldığı İstasyonu Bulun: BenzinLitre

 

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte her geçen gün kullanışlı uygulamalar hayatımıza giriyor. Bu duruma örnek teşkil eden BenzinLitre ise en ucuz benzinin hangi istasyonlarda satıldığını görmenizi sağlıyor. Size en yakın istasyonlar üzerinden bilgi almanızı dahi destekleyen uygulama, bu çerçevede en avantajlı istasyona erişmenizi kolaylaştırıyor. Bunun sonucunda ise benzin tüketimine ilişkin maddi açıdan tasarruf etmek mümkün hale geliyor.

BenzinLitre ile Ekonomik Fiyata Benzin Almak Kolaylaşıyor

 

Hem iOS hem de Android için yayınlanan BenzinLitre uygulaması, en uygun fiyatlarda benzin satışı gerçekleştiren istasyonları listeliyor. Üstelik sadece benzin değil aynı zamanda dizel ve LPG fiyatları baz alınarak oluşturulan listelere de erişmeniz mümkün.

 

Kullanıcılardan gelen bilgileri baz alan ve buna göre listeleme gerçekleştiren uygulama, ayrıca onaylı bir çalışma için kolları sıvamış bulunmakta. Onaylı İstasyon özelliği neticesinde yeni bir hizmet anlayışı benimsenecek. Uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan yakıt türünü seçebilir ve akabinde en uygun fiyatları sunan istasyonları görebilirsiniz. Tabi bunun için konum erişimine izin vermeniz gerekiyor. Zira uygulama, konumunuzu baz alarak size en yakın istasyonları sergilemeyi ihmal etmiyor.

50 Liralık Yakıt Kazanma Şansı

 

Uygulama içerisinde sunulan puan sistemi, 50 lira değerinde akaryakıt kazanma fırsatı oluşturuyor. Üstelik günlük olacak şekilde kazanılabilen bu fırsat, kullanıcılar tarafından kolaylıkla kullanılabiliyor. Uygulamaya App Store ve Google Play Store üzerinden erişebilirsiniz.

 

BenzinLitre Android İndir

BenzinLitre iOS İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.