Energizer Power Max P8100S tanıtıldı!

/ 1 Mart 2019 / 211 / yorumsuz
Energizer Power Max P8100S tanıtıldı!

Energizer sizlerinde hatırlayacağı gibi önceden 18 bin mAh batarya kapasiteli telefon çıkarmış ve tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise MWC 2019 ile yeni katlanabilir akıllı telefonu olan Energizer Power Max P8100S tanıttı.

Energizer Power Max P8100S tanıtıldı!

MWC 2019 kapsamında çok sessiz bir şekilde Power Max P8100S modeli tanıtıldı. Bu modelde iki ekran bulunuyor ve katlanabilir bir şekilde karşımıza çıkıyor. Dış kısımda ana ekranın 6 inç Full HD Plus olduğunu görüyoruz. İç tarafta yer alan ekranın ise 8.1 inç boyutlarında Full HD Plus olduğu biliniyor. Telefonun cam fanus içerisinde tanıtıldığını ve üzerinde yer alan ekranların nasıl çalışıp katlandığı konusunda pek bir bilgi gelmedi.

Tasarım konusunda ise Energizer maliyet konusunda ekonomik, ancak ne kadar dayanıklı olduğu bilinmeyen akerdeon benzeri katlanabilir bir menteşe ile karşımızda duruyor. Tasarımsal olarak çok fazla beğeni toplayacağı düşünülmüyor.

Donanım ve kamera özellikleri ise bizleri şaşırtıyor. Telefonda çift arka kamera yer alıyor. Ana kamera 48 MP bir sensör ve ikinci kamera ise 12 MP bir sensör olarak karşımızda duruyor. Ön kısımda selfie kamerası ise 24MP olarak biliniyor. Donanım konusunda ise Snapdragon 855 işlemcisi ve 8GB RAM desteğinin yanı sıra 256GB depolama alanı bulunuyor. Batarya kapasitesi 10.000mAh olurken yüksek tüketim performansı göstereceğini belirtelim.

Bu arada akıllı telefonun 5G desteği sunduğunu ve 850 Euro ile satışa çıkacağı biliniyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular