Facebook Beğeni Gizleme Ayarı Nasıl Yapılır?

/ 29 Aralık 2018 / 1.045 / yorumsuz
Facebook Beğeni Gizleme Ayarı Nasıl Yapılır?

Facebook Beğeni Gizleme Ayarı Nasıl Yapılır?

 

Uzun yıllardır birçok kullanıcıya hitap etmekte olan Facebook, gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırmakta olup, kullanıcılar ise paylaşım odaklı olan Facebook üzerinde paylaşımları görünmeme konusu da gündeme gelmiş olup, gün geçtikçe gelişen teknolojiye göre bu durumun yapılması mümkün haline geldi. Facebook, normalde yapılan paylaşımları ana sayfa üzerinde sizde arkadaş olarak ekli olan kişilerde görünmesini sağlamaktadır. Fakat bunu istemeyen kişiler Facebook beğeni gizleme konusunda araştırmalar yapmakta olup, Facebook bununla ilgili yaptığı çalışma olumlu sonuç vermiş olup, bu şekilde nasıl yapıldığı hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

 

Beğeni Gizleme Ayarı Nasıl Yapılır?

 

Kolay bir şekilde yapıldığı görülmekte olan beğeni gizleme ayarı hakkında sizlere aşağı da sunacağımız adımları izleyerek yapabilirsiniz.

  • Beğeni gizleme ayarı için öncelikle Facebook’a giriş yapmalısınız.
  • Giriş yaptıktan sonra ise profilinize gelmelisiniz.
  • Profil kısmında yer alan kapağın hemen altında olan ‘’diğer’’ butonuna tıklamalısınız.
  • Diğer kısmında açılan alanda beğeniler kısmına gelmeli ve burada işaretli olan kısma tıklayarak onay vermelisiniz.

Yukarıda ki maddeleri tek tek yapmanız halinde Facebook gizleme ayarıyapmış olacak ve bu şekilde gizleme yapabileceksiniz. Eğer ki beğeni kısmını aktif etmek istiyorsanız aynı işlemi beğeni kısmına onay vererek yani işaretsiz olan alanı işaretleyerek düzenleyebilirsiniz. Facebook gizlilik hakkında bu şekilde pek çok işlem yapabilir ve bu şekilde gizlilik ayarlarınızı yapabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.