Facebook canlı yayın bildirimi kapatma

/ 27 Mayıs 2019 / 668 / yorumsuz
Facebook canlı yayın bildirimi kapatma

Facebook canlı yayın bildirimlerini nasıl kapatabiliriz. Canlı yayın uygulamasını tıpkı Periscope’daki gibi Facebook kamera üzerinden kullanıyoruz. Canlı yayın yaptığımız sırada Facebook arkadaşlarımız ile direk olarak izleyebilir ve canlı yayını silmediğimiz zaman profilimizde tekrar izleme şansı sunabiliriz.

Sizlere daha önceden nasıl canlı yayın yapabileceğinizi aktarmıştık. Şimdi ise canlı yayın yapmaya başladığımız sırada karşımıza çıkan bildirimleri nasıl kapatabileceğinizi anlatacağım. Bir süre sonra canlı yayın bildirimleri sizleri rahatsız edebilir. Bunun için;

  • Ayarlar
  • Bildirimler
  • Facebook üzerinde
  • Canlı videolar

Bu kısma gelip ayarları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bildirimleri açabilir ve daha sonra canlı yayın bildirimlerini kapatabilirsiniz. Eğer kapatırsanız daha bildirim almazsınız. Sonra yeniden açabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.