Facebook Doğum Tarihi Nasıl Değiştirilir?

/ 30 Ağustos 2018 / 2.891 / yorumsuz
Facebook Doğum Tarihi Nasıl Değiştirilir?

Facebook Doğum Tarihi Değiştirme Süresi Ne Kadar, Doğum Tarihi Nasıl Değiştirilir?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Facebook için kullanıcıların ilk olarak bir hesap oluşturmaları gerekmektedir. Facebook hesabı açmak için geçerli bir e-posta adresi yeterli olurken hesap oluşturma esnasında sizden istenen bilgilerden biride doğum tarihi bilgisidir. Çoğu kişi ilk hesap açarken bu tür bilgileri önemsemediği için buraya rastgele rakamlar yazarak geçiş yaparken ilerleyen dönemde bu tarihler geçersiz doğum günü kutlamaları gibi sıkıntılara yol açabilir. Peki, Facebook doğum tarihi değiştirme süresi ne kadar, doğum tarihi nasıl değiştirilir?

Facebook Doğum Tarihi Nasıl Değiştirilir?

  • Facebook hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından hakkında yazan bölümü tıklayın.
  • Yenilenen sayfanı hemen sol bölümünde bulunan iletişim bilgileri ve temel bilgiler yazan alanı seçin.
  • Gelen yeni sayfada doğum tarihi ve doğum yılı yazan bölümde gereken değişikliği yapın. İlk kez yapmış olduğunuz değişikliklerde bu alan değiştirme için açık olarak kalır.
  • Ancak ikinci kez otomatik olarak doğum tarihi değişikliği yapmanıza izin verilmez.
  • Böyle bir durum ile karşı karşıyaysanız bu durumda burada yer alan linki tıklayarak açılan sayfada Facebook doğum tarihi değiştirme talebi ekranı üzerinden bu bilgileri değiştirmeniz gerekir.
  • Doğum tarihi bilginizi girdikten sonra aşağıda yer alan “bu benim gerçek doğum tarihim” bölümünü seçip gönder butonuna basın ve Facebook tarafından değişikliğin yapılmasını bekleyin.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.