Facebook Hesabını Twitter’a Nasıl Bağlarım?

/ 9 Mart 2018 / 1.188 / yorumsuz
Facebook Hesabını Twitter’a Nasıl Bağlarım?

Facebook Hesabını Twitter’a Nasıl Bağlarım?

Dünyanın en büyük iki sosyal medya uygulaması olan Facebook ve Twitter bilindiği üzere artık birbirine bağlanma özelliğine sahip. Yani iki hesabı birbirine bağlarsanız Facebook üzerinden yapmış olduğunuz tüm paylaşımlar anında Twitter hesabınıza da yansıtılıyor. Bu sayede aynı paylaşımları, resimleri ve durumları iki hesapta da ayrı ayrı paylaşma zorunluluğunuz ortadan kaldırılmış oluyor. Peki, Facebook hesabı twitter hesabına nasıl bağlanır?

Facebook Twitter Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonların hayatımızdaki yerini her geçen gün sağlamlaştırması ve mobil internet paketlerinin ekonomik fiyatlarla satılması sosyal medya ağlarının kullanımlarını yaygınlaştırıyor. Facebook’un en büyük rakiplerinden biri olan İnstagram’ı satın almasının ardından artık bu iki uygulama birbirine destek vermeye başlamıştı. Geliştirilen yeni sistem ile artık iki sosyal medya ağı üzerinde hesabı bulunan kişiler bu hesapları birbirine entegre edebiliyorlar. Bu bağlantıyı yapmak için şu adımları takip etmeniz yeterli oluyor;

  • İki sosyal medya hesabını birbirine bağlamak için ilk olarak Facebook kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak Facebook hesabınıza giriş yapın.
  • Yukarıda yer alan adres çubuğu alanını tıklayın ve yazılı olan bölümü silerek adres çubuğu bölümüne facebook.com/twitter yazarak enter tuşuna basın.

  • Bu tuşa basmanız ile beraber sayfa yenilenecek ve ekranda sizden iki hesabı birbirine bağlamak için izin isteyen bir bildirim çıkacaktır. Ekranda yer alan yeşil onay tuşuna basmanız durumunda açık olan profil İnstagram hesabına bağlanarak paylaşımlar eş zamanlı olarak iki hesapta gerçekleştirilir.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler