Facebook Hikâyeler Gözükmüyor

/ 17 Mart 2018 / 11.419 / yorumsuz
Facebook Hikâyeler Gözükmüyor

Facebook Hikâyeler Gözükmüyor

İlk olarak Snapchat tarafından kullanıma sunulan daha sonra İnstagram platformuna da taşınan hikâyeler özelliği Facebook platformuna da gelmişti. Kullanıcıların ilk zamanlar pek ilgi göstermediği yeni özellik her geçen gün daha fazla kişi tarafından keşfedilmeye devam ederken bazı kişiler ise özelliği hala kullanamıyor. Teknoloji forumlarında “Facebook hikâyeler gözükmüyor” başlığını açan kişi sayısı artış gösterirken hikâyeleri göremeyen kişilerin ne yapması gerekiyor?

Facebook Hikâyeler Nasıl Görüntülenir?

Öncelikle bilgisayardan Facebook hikâye özelliği ne yazık ki hala kullanılamıyor. Yani Facebook hikâyeler özelliğini kullanamıyorsanız bu durumda giriş yaptığınız kanalı sorgulamanız gerekiyor. Bilgisayar üzerinden giriş yapıyorsanız ne yazık ki bu durumda hikâyeler bölümünü görmenize izin verilmiyor. Ağustos ayında Facebook üzerinden yapılan açıklama ile beraber bu özelliğin bilgisayara da getirileceği söylenmişti ancak şu ana kadar hala herkese dağıtılan güncellemelerin içerisinde böyle bir yenilik söz konusu değil.

Facebook Hikâyeler Cep Telefonundan Görüntülenmiyor

Bazı kullanıcılar ise bu özelliği cep telefonundan da kullanamadığı yönünde şikâyette bulunmaktadır. sizde böyle bir sorun yaşıyor ve akıllı telefonunuz ile hikâyeler özelliğini kullanamıyorsanız bu durumda ilk yapmanız gereken uygulamayı güncellemektir. Uzun süredir uygulamayı güncellemediyseniz bu durumda belki de yeni sürümü kullanmadığınız için özellik aktif değildir. Güncelleme yapmanıza rağmen özelliği hala kullanamıyorsanız bu durumda Facebook müşteri hizmetleri üzerinden teknik destek talebinde bulunmanız önerilmektedir. Bu sayede uygulamanız kontrol edilerek tarafınıza gereken işlem hakkında bilgi verilecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.