Facebook kalıcı hesap silme işlemi 2019

/ 7 Haziran 2019 / 849 / yorumsuz
Facebook kalıcı hesap silme işlemi 2019

Facebook hesabınızı kalıcı olarak silmek ve tekrar açılmasını istemiyorsanız eğer, hesaplarınızı kapatmanız için dondurma işlemi değilde tam anlamıyla silmeniz gerekiyor. Ancak hesabınızı tamamen silmeniz durumunda bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.

Facebook hesabı silmeden önce dikkat edin!

Hesabınızı silmeden önce sayfa ve gruplarınızın yöneticiliğini başka bir hesaba vermeniz gerekiyor. Hesap ile beraber hem sayfa hemde gruplarınız da silinecek. Silinen hesapların yeniden açılması mümkün değildir. Ayrıca arkadaşlarınıza selam olarak bir mesaj yazdınız, siz hesabı silseniz de onda görünmeye devam edecektir. Silinen hesabı hiçbir kimse göremeyecek ve tüm veriler silinecektir.

Facebook hesap silme nasıl yapılır?

Hesabı silmeden önce uygulamaları silmeniz gerekmekte.  Daha sonra uygulama ayarlarından tüm uygulamaların yanında yer alana “x” ile kaldırın. Çünkü hesap silme sonrası 2 hafta kadar hareketlilik olmaması gerekiyor.

Uygulama Ayarları’nı açmak için buraya tıklayın

Facebook hesabını kalıcı olarak silme

Uygulamaları temizledikten sonra Hesabımı sil kısmına tıklayın. Açılan pencerede şifrenizi ve güvenlik kodunuzu girin. Daha sonra 2 hafta kadar hesabınıza giriş yapmayın. Hesabınız silinecektir.

Hesabınızı silmek için buraya tıklayın


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.