Facebook Kullanıcı Adını Girerken Hata Oluştu!

/ 14 Kasım 2019 / 453 / yorumsuz
Facebook Kullanıcı Adını Girerken Hata Oluştu!

Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Facebook uygulamasında genellikle kullanıcı adı değişikliğinde karşınıza ‘Kullanıcı adın belirlenirken bir hata oluştu: Beklenmedik bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene’ şeklinde uyarı mesajı çıkar. Eğer siz de bu uyarı sorunu ile karşılaştıysanız aşağıda yer alan adımları takip ederek bu sorunu çözebilirsiniz.

Başkalarının kullandığı kullanıcı adını alamazsınız. Ayrıca bazı özel karakterleri de kullanamazsınız. Kullanıcı adı en az 5 karakterden oluşmalıdır. 60 gün aralığında kullanıcı adı değiştirme imkanına sahipsiniz. Belli bir beğeni sayısını geçtiğinizde de isim değişikliği olmaz. Eğer bu kurallara uymanıza rağmen sorun devam ediyorsa bu durumun sebebi ismin önceden alınıp daha sonra o hesabın kapatılmasından dolayıdır. Hesabı kapatan bir kullanıcı tekrar o isimle açacağı için kullanıcı adı konusunda sorun yaşayabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.