Facebook Messenger görüntülü arama nasıl yapılır?

/ 16 Ocak 2020 / 29.197 / yorumsuz
Facebook Messenger görüntülü arama nasıl yapılır?

Merhaba, Facebook üzerinden anlık mesajlaşma uygulaması olan Messenger’de görüntülü konuşma özelliği bu sıralar çok sık gündeme geliyor. Ancak bu özellik tüm kullanıcılara gelmiş durumda değil. Son güncelleme ile beraber Android versiyonuna gelen özellik kademeli olarak dağıtıldı. Yeni gelen özellikle beraber kişiler bilgisayar veya Messenger uygulaması üzerinden görüntülü sohbet yapmaya başladı. Sıkıntısız bir görüşme için son sürüm güncellemesi yapılmış Messenger uygulamasını kullanın. İşte detaylar…

Bilgisayarınızdan Facebook Messenger ile Görüntülü Arama Yapma İşlemi!

Bu konu için Facebook.Com adresine giriş yapın ve kişi listesinizde çevrim içi olan bir arkadaşınız la mesajlaşma penceresini açmanız gerekiyor. Ardından görüntülü arama simgesine dokunun. Tüm platformlarda o kişiye bildirim gidecektir.

Facebook Messenger Android Uygulaması ile Görüntülü Arama Yapma İşlemi!

Android cihaz üzerinden uygulamayı açın ve görüntülü sohbet yapmak istediğiniz kişiyi seçmek için liste üzerinden yada arama yerinden kişinin üzerindeki alana dokunun. İsterseniz de arama yapabilirsiniz. Kişiyi bulmak için.

Açılan pencere üzerinde arama yapmak istediğiniz arkadaşınızın adını yazarak onu kolayca bulabilirsiniz:

Kişinin isminin üzerine dokunun ve sohbet penceresini açın. Ardından kamera işaretine tıklayın ve görüntülü sohbeti başladın. Hepsi bu kadar aslında pek bir zorluğu bulunmuyor.

Arama başarılı olursa eğer görüntülü sohbet başlayacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.