Facebook Portal Tv’nin Fiyatı

/ 15 Ekim 2019 / 1.309 / yorumsuz
Facebook Portal Tv’nin Fiyatı

Facebook’un yeni ürünlerinin tanıtımı gerçekleşti. Portal Tv’nin Avrupa fiyatı kendini belli etti. Portal Tv’de yer alan görüntülü sohbet özelliği ön planda yerini aldı. Şirket Portal Tv ile dikkat çekti. Şimdilik belirli ülkelerde satışa sunulacak olan Portal Tv, Türkiye’ye ne zaman geleceği ya da gelip gelmeyeceği konusunda bir bilgi barındırmıyor. Facebook Portal Tv’nin fiyatı ise 149 Portal, Portal 179, Portal mini ise 129 dolardan satışa sunulacak.

Televizyona ekli olan kamera ile görüntülü sohbet imkanını tanıması kullanıcılar için büyük bir avantaj oldu. Fazlasıyla dikkat çeken bu özellik gündemde yerini almış bulunmakta. Cihaz için ise Microsoft Kinect’e benzediği yönünde söylentiler yerini almaktadır. Merak ettiklerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.