Facebook Sayfası Birleştirme İşlemi

/ 11 Ekim 2019 / 479 / yorumsuz
Facebook Sayfası Birleştirme İşlemi

İki farklı Facebook Sayfanızı birleştirmek isteyebilirsiniz. İkisiyle ayrı ayrı uğraşmak yerine tek bir sayfada yönetmeniz mümkün. Bunun için yapılacak tek şey facebook iki farklı sayfayı birleştirme işlemidir.

Facebook Sayfası Nasıl Birleştirme İşlemi;

1-  “https://www.facebook.com/pages/merge/” adresine girelim, merge = birleşme yani birleştirme demektir. Bu adresi link tarayıcınıza yapıştırın ve devam edin.

2- Bundan sonra karşınıza birleştirmek istediğiniz sayfalar çıkacaktır. Birleştirmek istediğiniz sayfaları seçmek için  ilk seçenek = kalmasını istediğiniz sayfayı , ikinci seçenek ise diğer sayfayla birleştirmeyi istediğiniz sayfa olacaktır.

3- Seçimi tamamladıktan sonra  Sayfayı Birleştir seçeneğini seçelim. Bu işlem sayesinde iki sayfayı birleştirmiş oluyoruz.

NOT: Bu işlemi yaparken kalmasını istediğiniz sayfayı ilk seçenekte seçmeniz gerekiyor, çünkü ikinci seçtiğiniz sayfa aktarıldıktan sonra silinecektir. Sayfalarda birleştirme sınırı yok, ama şuna dikkat etmelisiniz fazla birleştirme isteğinden dolayı engelleme yiyebilirsiniz.

Mükerrer Sayfaları Birleştirme İşlemi ;

Satış için açılan sayfaları yada marka tanımı için olan sayfaları tek bir sayfada toplamak için mükerrer sayfaları birleştirme formunu doldurarak yapabilirsiniz.

1- Sayfa paneline giriş yapın.

2- Sayfa düzenle seçeneğini seçin.

3- Ayarlar kısmına girin ve Sayfaları birleştir ( Merge Pages ) seçeneğini seçin.

4- Karşınıza mükerrer sayfaların birleştirilmesi talep et formu çıkacak bu formu doldurun ve gönderin. Form gönderildikten sonra Facebook tarafından değerlendirilmeye alınacaktır.

İki sayfayı birleştirdiğiniz zaman hiçbir beğeni kaybı olmaz, en çok hangi sayfa beğeni alıyorsa o ana sayfa olarak kalır. Birleştirme yaptığınız sayfaları ayırmanız mümkün değildir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.