Facebook Sohbet Rengi Nasıl Değişir?

/ 2 Ekim 2019 / 620 / yorumsuz
Facebook Sohbet Rengi Nasıl Değişir?

Bugün ki konumuz Facebook uygulamasının bir özelliği olan sohbet penceresinin rengi nasıl değişir ? bundan bahsedeceğim. Bu özellik pek önemli gibi gözükmeyebilir ama aynı anda birden fazla konuşma yaptığınız kişilerle sohbet ederken yanlış kişiye yanlış mesaj atmanızı önleyebilir.

Kendi isteğinize göre kişiye özel oluşturabileceğiniz sohbet rengi ile  en azından yaptığınız renkle hatırlayacağınız o kişiye yanlış mesaj göndermenize engel olabilir. Peki sohbet rengi nasıl değişir bir bakalım.

Sohbet ettiğiniz arkadaşınız ile pencere açıldığında üst köşede dişli çark ( ayarlar )  butonuna basalım, sonrasında karşımıza çıkacak pencerede  Rengi Değiştir seçeneğini göreceksiniz. Bu ayarı açtığınız zaman karşınıza renk skalası gelmesi gerekiyor. Bu renk skalasından Facebook konuşma penceresi renk tercihinizi yapabilirsiniz. Böylece istediğiniz sohbet arkadaşlarınızın konuşma pencerelerinin renklerini değiştirerek hepsinin aynı renkte olmasını engelleyebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.