Facebook Stories ve Messenger Day Birleşiyor

/ 16 Kasım 2017 / 745 / yorumsuz
Facebook Stories ve Messenger Day Birleşiyor

Facebook, Kafa Karışıklığına Son Veriyor!

Son zamanlarda Snapchat uygulamasından esinlendiği özellikler ile kullanıcının kafasını iyiden iyiye karıştırmaya başlayan Facebook, durumun farkına vararak uygulamaları birleştirme kararı aldı.

Facebook Stories ve Messenger Day Birleşiyor

Snapchat’e benzer birçok sosyal ağ hizmeti sağlayan Facebook, kullanıcıların kafasını karıştırabiliyor. Bu durumun farkına varması ile Messenger Day ve Facebook Stories özelliklerinin birleştirileceğini duyuran Facebook, ortaya çıkan yeni hizmetin adının sadece “Stories” olacağını da belirtti. Yeni özellikte paylaşılan tüm fotoğraf, video ve slayt gösterileri hem Facebook hem de Messenger uygulamasından erişime olanak sağlayacak.

Ayrı Ayrı Paylaşım Yapmaya Son

Yenilik sayesinde üç platform arasında ayrı ayrı paylaşım yapılmasının önüne geçiliyor. Bu durumun yanı sıra yapılan paylaşımlar herkese açık, yalnızca Facebook arkadaşlarına açık ya da yalnızca Messenger arkadaşlarına açık şekilde yapılabiliyor. Belirtilen seçeneklerden herhangi biri tercih edilmez ise kişisel bir liste hazırlanabiliyor ya da Stories’den belirlenen kullanıcıların paylaşımları görmesi engellenebiliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.