Facebook Uygulamasında Arkadaş Ekleme Sınırı Nedir?

/ 9 Ekim 2019 / 1.064 / yorumsuz
Facebook Uygulamasında Arkadaş Ekleme Sınırı Nedir?

Facebook hesabınız var yada arkadaş olarak hesabınıza kullanıcı eklerken  “Facebook arkadaş sınırına ulaştın” mesajıyla karşılaşabilirsiniz. Bugün size bu uyarıdan bahsedeceğim.

FACEBOOK ARKADAŞ EKLEME SINIRI NEDİR?

Facebook da arkadaş ekleme sınırı 5000 kişi olarak belirlenmiştir. Bu sayıya ulaştığınız zaman böyle bir mesajla karşılaşabilirsiniz, sınırları aşabilir misiniz bundan bahsedeceğim. Hesabınıza  “abonelik” butonunu aktif edebilirsiniz, bu sayede kullanıcılar sizi arkadaş olmadan takip edebilirler.

Arkadaş eklemek için üçüncü parti yazılımları kullanmayınız Facebook filtrelerine takılırsanız hesabınız askıya alınır yada kapatılır. Eğer sık sık kullanıcı ekliyorsanız facebook günlük arkadaş eklem sınırı 80-90 kişi arasında ekleme yapabilirsiniz. Bu değerleri aştığınız zaman Facebook tarafından spam yiyebilirsiniz ve hesabını askıya alınabilir. Bu sebepten dolayı arkadaş ekleme limitlerini göz önünde bulundurmanız gerekir.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.